Sony HD-E2B Harici Hard Disk

Sony HD-E2B Harici Hard Disk Yorumları

10 yorum
56 kişi 
44 kişi 

 • mükemmel
  Hakikaten güzel bir alet çok memnunum
 • Bence süper
  Fırçalanmış alüminyum kasa hem sağlam hem çok şık. Disk için çok ince diyemem, üstelik benzer harddisklere göre daha ağır bir kasası var. Ama bu bence bir eksi değil, çok kaliteli bir yapısı var. Genellikle bu tarz disklerle birlikte gelen usb 3.0 kablolar bir karış uzunlukta oluyor. Ama bu disk ile birlikte 50cm uzunluğunda bir kablo geliyor ki süper bir şey. Hızı da diğer 2,5" usb 3.0 diskler gibi, beklentileri karşılıyor. Çok memnunum, tavsiye ederim.
 • Şık ve Sağlam
  Avantajlar : Çelik ğövde<br />Çelik kasa, USB 3,0 ve 2 TB. iyibir ürün
 • Kesinlikle tavsiye ediyorum, performans ötesi bir ürün...
  Fiyatıda kendiside süper ötesi, Sony kalitesi bir başka arkadaşlar, yalnız koruyucu bir kılıf alın, benden sizlere tavsiye :) Eksi bir yönünü görmedim, bu arada kopyalama hızıda güzel...
 • Güzel bir ürün.
  Avantajlar : Depolama alanı geniş,Gayet kullanışlı<br />Dezavantajlar : Çok titriyor.,Kullandıktan bir süre sonra kabloda temassızlık<br />Ben bunun mavili olanını almıştım. Beklediğim gibi çıkmadı uzun ince cihaz sanıyordum kısa ve enlemesine geniş olarak geldi ve tamda göründüğü renkte değil koyu maviydi. Ayrıca cihaz çok titriyor öyle böyle değil koltuğa koyduğumda koltuğum bana masaj yapıyor o derece. :) Birde cihazı bir süre kullandım kabloda temassızlık olmaya başladı veri aktarırken elim kabloya ufaktan değdiğinde veri aktarımı duruyor bilgisayarla olan bağlantısı gidiyor. Tabii ki oynadığımda düzeliyor ama sorun ne kadar küçük olursa olsun insanın canını sıkabiliyor. Yinede çok kullanışlı bir ürün. Bu arada ürünün yaklaşık 1800 GB Civarı depolama alanı var onuda söyleyeyim.
 • Güzel bir ürün.
  Avantajlar : Depolama alanı geniş , Gayet kullanışlı<br />Dezavantajlar : Çok titriyor. , Kullandıktan bir süre sonra kabloda temassızlık<br />Ben bunun mavili olanını almıştım. Beklediğim gibi çıkmadı uzun ince cihaz sanıyordum kısa ve enlemesine geniş olarak geldi ve tamda göründüğü renkte değil koyu maviydi. Ayrıca cihaz çok titriyor öyle böyle değil koltuğa koyduğumda koltuğum bana masaj yapıyor o derece. :) Birde cihazı bir süre kullandım kabloda temassızlık olmaya başladı veri aktarırken elim kabloya ufaktan değdiğinde veri aktarımı duruyor bilgisayarla olan bağlantısı gidiyor. Tabii ki oynadığımda düzeliyor ama sorun ne kadar küçük olursa olsun insanın canını sıkabiliyor. Yinede çok kullanışlı bir ürün. Bu arada ürünün yaklaşık 1800 GB Civarı depolama alanı var onuda söyleyeyim.
 • Sony HD
  Ürün elime 2. gün ulaştı. Şu an yükleme yapıyorum. Hızı yeterli benim için. Fiyatı da piyasaya göre oldukça iyi. USB kablosunun uzunluğu ve kalınlığı iyi. Ürün filipin üretimi. Kılıfı ile birlikte aldım. Kılıf biraz daha geniş olabilirmiş, ama tam sığdı.


 • BAŞARILI
  Diğer markalara göre çok daha hızlı
 • mini tardis
  Avantajlar : ısınmıyor , küçük ama sağlam , kablosu yeterince uzun , stand by modu<br />boyutuna göre 2 tb hafızası oldukça iyi dış aksam biraz ağır ama sağlam hissi veriyor. aktarım hızlı kargo 1 gün sonra teslim edildi. 3. gün elime ulaştı. ısınma sorunu yaşamadım. arkasında soluk mavi bir ışığı var karanlıkta rahatsız etmiyor bir noktada kullanılmayınca stand by moduna geçiyor sanırım arkadaki ışık sönüyor ve cihaz buz gibi kalmaya devam ediyor ne zaman kullanırsanız anında çalışmaya devam ediyor.
 • mini tardis
  Avantajlar : ısınmıyor,küçük ama sağlam,kablosu yeterince uzun,stand by modu<br />boyutuna göre 2 tb hafızası oldukça iyi dış aksam biraz ağır ama sağlam hissi veriyor. aktarım hızlı kargo 1 gün sonra teslim edildi. 3. gün elime ulaştı. ısınma sorunu yaşamadım. arkasında soluk mavi bir ışığı var karanlıkta rahatsız etmiyor bir noktada kullanılmayınca stand by moduna geçiyor sanırım arkadaki ışık sönüyor ve cihaz buz gibi kalmaya devam ediyor ne zaman kullanırsanız anında çalışmaya devam ediyor.


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!