Sony HD-E2L Mavi Harici Harddisk

Sony HD-E2L Mavi Harici Harddisk Yorumları

5 yorum
53 kişi 
42 kişi 

 • Sony Kalitesi
  Avantajlar : metal kasa,uygun fiyat,3,5'luk fiyatına 2,5'luk yani adaptörsüz hdd<br />Dezavantajlar : geç teslimat<br />Ürün son derece kaliteli. ne de olsa sony. metal kasa olması çok iyi. ısıyı dışarıya yaymasını sağlıyor. çok ince bir yapıda değil ama bu fiyata da bu kadar yani :) 3,5'luk fiyatına 2,5'luk hdd almış oldum. adaptör derdinden de kurtulmuş oldum. tek sıkıntı kargo ile ilgili yaşandı. ürünü cuma akşamı aldım ve ödemesini yaptım. ama teslimat çarşamba sabahı oldu. sözde hızlı gönderiydi :) diğer kargo firmaları ile de çalışılmalı ve biz istediğimiz firmayı seçebilmeliyiz. benim çalıştığım kargo firması bu tür sıkıntılar çıkarmıyor mesela. Almak isteyenlere ürünü tavsiye ederim...
 • Ürün güzel, birazcık kalın
  Ürün oldukça şık ve sağlam görünüyor, kablosu yeterince uzun ve taş gibi sağlam... Ancak biraz kalın, taşınabilirlik açısından az daha ince olsa güzel olurdu.
 • Sony HD-E2L
  Benden önce yazan arkadaş çok güzel yorumlamış zaten. Ekleyebileceğin tek şey ürün diğer bir çok harici sabit diske göre daha tombul. Belki zararlardan koruma ve performansa dönük olabilir. Bir eklemem de içindeki yazılımlar da işinize yararlı olur.KARGO FİRMASINI DEĞİŞTİRSENİZ YA DA SEÇENEK SUNSANIZ İYİ OLUR. ERKENDEN YOLLADINIZ AMA BAŞKA FİRMANIN ERTESİ GÜN TESLİM YAPTIĞI YERE 2GÜNDE YOLLUYORLAR!
 • Sony Mavi Hard Disk
  Avantajlar : Metal kasa,Sessiz,5400 rpm,Mavi,Yazılım destekli,Sony Eurasia Garanti,Uyku modu<br />Dezavantajlar : Yok<br />Bu güzel mavi hard disk öncelikle Sony resmi garantisi ve marka değeri ile geliyor. Mavi metal kutusu hem şık hem de avantajlı, çünkü hard disk uzun zaman yoğun kullanıldıgında ısıyı hızlıca dışarı dağıtarak cihazın zarar görmesini engelliyor. Tamamen sessiz çalışıyor. Kablosu ise sağlam ve kalın. Dönüş hızı 5400 rpm. Hard disk ile gelen, daha hızlı data aktarma, yedekleme ve formatlama yazılımları da son derece yararlı. Uyku modu var, bilgisayar ile her hangi bir bilgi aktarımı olmadığında, bir süre sonra mavi ışığı sönüyor ve diskin dönüşü geçici olarak duruyor. Hard diskin uzun ömürlü olması için sabit yüzeylere konulmalı ve sarsılmamalı, özellikle yanımızda taşırken çantamıza ya da cebimize hareketsiz duracak şekilde koymalıyız. Açıkçası olumsuz bir özelliğini de bulamadım. Fazla da övmeyeyim, bir iki ay sonra tekrar satın almayı düşünüyorum, bana kalmaz sonra. :)
 • Hızlı
  Kendi içerisinde şifrelemeniz için bir program var. Dosya yama hızı başarılı.


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.