Samsung MZ-7KE512BW SSD

Samsung MZ-7KE512BW SSD Yorumları

11 yorum
59 kişi 
41 kişi 
31 kişi 

 • Ürünün içinden çıkan program çok eski versiyon. Bu çok anlamsız çünkü yeni versiyonu bulamazsanız bilgisayarınız mevcut sürümle ssd yi görmüyor
 • mükemmel
  kara cuma indiriminden aldım iyi fiyata geldi gerçekten ssd mükemmel samsung yapmış vadettiği hızı veriyor iyi bir ssd alınacaksa bu ssd alınmalı FP ürünü rahatlıkla tavsiye ederim
 • uygulamalar bile hızlandı
  benim bilgisayarımda toshiba harddisk var ve açılış süresi 1 dakika kadar sürüyordu. şimdi bunu taktım ve bilgisayara format attım açılış hızı kesinlikle değişti. 8-9 saniye sürüyor hatta zaman tuttum. uygulamalardaki hız zaten görülüyor. 3d tasarım ile uğraştığımdan uygulama kısmı benim için daha önemliydi.
 • Ürün bir harika!
  MacBook Pro 15" mid2012 (MD104TU/A) sahibiyim. Cihaz üzerinde TOSHIBA 750 GB 5400 rpm bir sabit disk vardı. Açılış süresi yaklaşık 1.5 dakika kadardı. Samsung SSD Pro 512 GB takınca temiz kurulum yaptım. Şimdi açılış süresi 12 saniye. Bu muhteşem bir şey. Uygulamalar süper hızlı açılıyor. Fotoğraf ile uğraştığımdan veri kaybı olmaması benim için çok önemli. Bu yüzden garanti süresi 10 yıl olan bu ürünü seçtim. Herkese tavsiye ederim.
 • 4K video işleyenler için ideal
  Profesyonel video kurgucusuyum. Son zamanlarda ürettiğim videoların 4K çözünürlükte olması neticesinde çok yüksek hızda veri depolama çözümlerine ihtiyaç duyuyorum. Hepsiburadan’dan satın aldığım iki adet Samsung 850 Pro 512GB SSD’yi Thunderbolt 2 bağlantısı üzerinden harici disk kutusunda RAID 0 modunda çalıştırıyorum. Harici disk kutusunun kontrolcüsünün getirdiği teknik limit yüzünden 670 Mb/sn yazma, 700Mb/sn civarı okuma hızlarına ulaştım. Ayrıca Hepsiburada’nın aynı gün kargo seçeneğini ilk defa kullanmış oldum. Gerçekten de aynı gün öğleden sonra ürünler bana ulaştırıldı, ki bu yüzden Hepsiburada’yı tebrik ederim.
 • Fiyat / Performans
  Bir ürün alırken fiyat / performans oranına bakarım. Sonuç olarak Samsung yapmış diyebilirim. Kesinlikle tavsiye ederim.
 • Tavsiyem.
  Bu ürün sonuna kadar verdiğim parayı hak ediyor.


 • Güven içinde bir alışveriş
  Tam zamanında ve hasarsız teslim için teşekkür ederim. Her zaman böyle olacağınıza kuşkum yok.
 • memnun kaldım
  en uygun fiyata zamanında istediğim ürünü aldım ve memnun kaldım.
 • grafik ve fotoğraf uygulamaları için çok iyi oldu
  photoshop kullanan birisiyim. programın açılış hızı 2sn ye kadar düştü. maksimum verimlilik alıyorum kullandığım diğer fotoğrafçılık programlarından. grafik işlerinde kullandığım uygulamalarda da bilgisayarım artık donma yapmıyor sayesinde. çok sessiz çalışıyor fakat tavsiyem almadan önce bilgisayarınızın uyumlu olup olmadığını iyi araştırın.
 • Kullandığım en iyi ssd.
  Aynı ürünü 3ay önce almıştım Gerçekte bütün ssd lerin arasında büyük fark yok. Bu ürün performans olarak biraz daha iyi bence önemli olan 10 yıllık garanti


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!