Samsung MZ-7KE1T0BW SSD

Samsung MZ-7KE1T0BW SSD Yorumları

4 yorum
52 kişi 
42 kişi 

 • çok daha iyi oldu
  msi x99 modelini kullanıyorum. gaming bir bilgisayar olmasına rağmen beklediğim performansı alamıyordum taa ki harddiskimi değiştirene kadar. şimdi eski harddiskimi sadece depolama alanı olarak kullanıyorum ve ikisi birden çok verimli oluyor. bi eksiğini de görmedim açıkcası harddiskin.
 • çok gerekli oluyor zamanla
  daha önce 256 gb olanını kullanıyordum fakat şimdi ihtiyacımın arttığını görünce 1tb almaya karar verdim. windowsla boot olarak kullanmak sadece yeterli olmuyor belirli başlı işlerle uğraşınca. özellikle photoshop ya da premier pro kullanıyorsanız hız gerekli birşey. tüm dosyalarımın yedekleri de bunun içinde artık. sanırım benden iyisi yok.
 • en ekonomiği webdenal'da..
  samsung SSD'lerin performansı zaten tartışılmaz. tüm SSDlerin "istisnasız" benim aldığım dönemde en ucuzu webdenal.com'daydı. istanbuldan sivasa 1 günde gelmesi de cabası. teşekkürler. herkes 120-250 gb alırken 1 tb alma sebebim daha önce hdd harddiskimin yanması sonucu verilerimin kaybolmasıydı. normalde ram'inden tutun da işlemcisine kadar her şeyinden memnun olduğum bilgisayarımı yeni bir bilgisayar almış gibi güncellemiş oldum. fiyatı pahalı gibi görünse de 10 yıllık garantisi fazlasıyla tatminkar..
 • Rakipsiz performans..
  Bu ssden önce .sandforce kontrolcülü kingston hyperx ve indilinix kontrolculu ocz vertex4 serisi ssd kullandım ..fakat bu ssdyi kullanmaya başladıktan sonra performans konusunda hepsinden daha istikrarlı ve daha hızlı kesinlikle samsung olduğunu gördüm..doluluk oranı ne olursa olsun ssd performanstan ödün vermiyor...sürekli okuma yazma günlük kullanım performansını gösteren testlerde açık ara önde ve ürün ile birlikte gelen donanım hızlandırma yazılımı rapid mod sayesinde ssd daha da yüksek okuma yazma hızlarına ulaşıyor ve adeta rakipsiz hale geliyor..gerçekten aldıktan sonra pişman olunmuycak bi ürün.kesinlikle performans düşkünü oyuncu veya iş odaklı performans isteyen programlar kullanıyorsanız .samsung 850 pro serisi tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyacaktır.. (Buarada webdenal a ayrıca teşekkürler..kargo sipariş verdikten 24 saat geçmeden elimde oldu..müsteri hizmetleri olsun ilgi alaka olsun çok başarılı buldum..ve takdiri hak ediyolar geçekten )


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!