Samsung MZ-M5E120BW SSD

Samsung MZ-M5E120BW SSD Yorumları

6 yorum
56 kişi 

 • abartısız çok büyük fark var
  bilgisayarda yaptığım işleri abartısız %70 daha da hızlı yapıyorum şuan. yazma hızı 550 ve 510 okuma hızı görebiliyorum. yanında ssdye uygun bir kablo almanız gerekiyor bu arada.
 • Samsung!
  Samsung chip olan her üründe güven ve kalite ön plandadır farklı markaları uygun fiyat olması nedeni ile tercih edebilirsiniz fakat samsung kalitesine ulaşması pek mümkün değil!
 • Samsung 850 EVO 120 GB mSATA
  540 MB/saniyeye kadar Ardışık Okuma.Enerji Verimliliği OLARAK iyi.Dayanıklılık ve güvenirli.Aşırı ısınmaya karşı Dynamic Thermal Guard ile koruma sayesinde fazla ısınma yapmaz. SAMSUNG SSDLERİN BAŞ YAPITI MÜKEMMEL KALİTEDE ÜRETİM YAPIYOLAR. Bi çoğunu yani çipsetlerini kedileri üretiyo. Baştan sona kendileri yapıyo.içiniz rahat olsun evo serisi normal kulanıcılar için iyidir
 • iste hiz
  bu kaliteli urunu en hizli bir sekilde bana ulastirdigi icin hepsiburada.com ailesine tesekkur ederim
 • Çok memnunum.
  Piyasada alabileceğiniz en iyi msata ssd budur, windows u üstüne kurduktan sonra bilgisayarımdaki performans artışı inanılmaz oldu.
 • Mükemmel Bir Ürün
  Almayı düşünenler, sakın kaçırmasın çok hızlı ve kullanışlı bir ürün. Normal bir normal bir ssd alıp kendi hard diskinizi sökmek yerine ek olarak bunu akarak hem ssd hem hdd aynı anda kullanabilirsiniz .Yok hdd caddy , başka aparat derdi yok .Eğer bilgisayarınız da msata çıkışı varsa bu ürünü mutlaka tavsiye ederim . çünkü normal ssd alıpta sata 3 Gb/s gibi değer almak yerine SATA 6Gb/s ile tam performans alabilirisiniz.Hem düşük güç tüketimi ile de şarjda kullanma süresi de uzuyor. Kendi yazılımı ilede .çok yüksek değerlere ulaştım .RAPİD MODU normalde 540 yazma 520 okuma hızı varken 3000 okuma 3000 yazma hızı gibi rakamlar gördüm .Bilgisayarda hiç bir şey için beklemiyorsunuz...TAVSİYE EDERİM


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!