Samsung 850 EVO MZ-75E120BW SSD

Samsung 850 EVO MZ-75E120BW SSD Yorumları

9 yorum
58 kişi 
41 kişi 

 • KALİTELİ ÜRÜN
  Avantajlar : PERFORMANS<br />Dezavantajlar : -<br />DAHA UCUZLARI VARKEN BU ÜRÜNÜ TERCİH ETTİM PARASINI FAZLASIYLA HAKEDİYOR
 • Süper ürün
  öncelikle mediamarkt 'a teşekkür ediyorum hızlı gönderi de olduğu için bir gün sonra elime ulaştı ve sorunsuz bir kargolama ile geldi ayrıca hediyesi de içindeydi. Ürünü laptop um için aldım sorunsuz bir kurulum oldu samsung un yazılımı gerçekten güzel ve başarılı. Bilgisayarım SATA 3 desteklediği için tam performans aldım diyebilirim samsung un kedi yazılımın da yaptığım testte değerler şöyle idi : 548 okuma, 504 yazma ve 65247 IOPS rastgele okuma , 42236 IOPS rastgele yazma önemli olan IOPS değerleri idi benim için ve gerçekten de hakkını verdi disk. Helalsiniz !!
 • iyi
  Avantajlar : kalitesi ve küçüklüğü<br />Dezavantajlar : kablosu ve vidalar yok.<br />iyi ve hesaplı bir ürün. tavsiye ederim. ama kutu içeriğinde kablo ve sbaitleme vidası çıkmaması hayal kırıklığı(diğer markalarda da olmayabilir bilemiyorum)
 • 850 EVO 120 GB
  Avantajlar : birlikte gelen samsung magician yazılımı<br />Dezavantajlar : kötü paketleme<br />--4.günde elime ulaştı ve ürünün paketlemesi bence çok kötüydü. kutuya konmadan birşeye sarılması gerekirdi.
 • 850 EVO 120 GB
  Avantajlar : birlikte gelen samsung magician yazılımı<br />Dezavantajlar : kötü paketleme<br />--4.günde elime ulaştı ve ürünün paketlemesi bence çok kötüydü. kutuya konmadan birşeye sarılması gerekirdi..Not:Dün başka bir yerden sipariş verdiğim ssd bugün elime ulaştı.aynı büyüklükte bir kutuya güzelce sarılarak konmuş. Görünce ister istemez sizin gönderdiğiniz ssd nin yolda çektikleri aklıma geldi..
 • Yunus
  Ürün gayet hızlı
 • Oldukça iyi
  Ürün sınıfının en iyilerinden biri diyebilirim. Laptop ta kullanıyorum oldukça başarılı ve şuanda en uygun fiyat burada!!!


 • Harika
  Avantajlar : Çok hızlı,Çok hafif,Çok sessiz<br />Dezavantajlar : 111 gb,Optimizasyon sonrası 100 gb<br />Urun cidden cok iyi herkese tavsiye ederim. Sata 3 diskiniz varsa sizin için bir nimet olacaktır. İnternette en ucuz burada buldum 239 tl . Hem hesaplı hem kaliteli bir urun. Optimizasyon oncesi yazma ve okuma değerleri 500 mb civariyken, optimizasyon sonrası yaklasık 8 katı değerler testlerde ortaya cıktı.
 • Harika
  Avantajlar : Çok hızlı , Çok hafif , Çok sessiz<br />Dezavantajlar : 111 gb , Optimizasyon sonrası 100 gb<br />Urun cidden cok iyi herkese tavsiye ederim. Sata 3 diskiniz varsa sizin için bir nimet olacaktır. İnternette en ucuz burada buldum 239 tl . Hem hesaplı hem kaliteli bir urun. Optimizasyon oncesi yazma ve okuma değerleri 500 mb civariyken, optimizasyon sonrası yaklasık 8 katı değerler testlerde ortaya cıktı.


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.