Samsung 840 EVO MZ-MTE250BW SSD

Samsung 840 EVO MZ-MTE250BW SSD Yorumları

7 yorum
56 kişi 
41 kişi 

 • Bu kadar hızlı açılabilen bir SSD görmemiştim. Mükemmel bir performans.
 • MÜKEMMEL BİE SATICI
  Ürünü göndermeden önce beni arayıp uyumluluğu teyit etmesi çok güzel bir şeydi. herkese tavsiye ederim.. teşekkürler...
 • m sata ssd
  Evet çok beğendim tam tarif edildiği gibiydi
 • kargo hizliydi ayrica arayip pc ye uyumlu olup olmadigini kontrol etmeleri ayrica guzel ve etik bir davranis daha sistem kurup denemedim ama uzaktan guzel gorunuyor paket guzel ambalajlanmis
 • Güzel Bir Ürün
  Uzun araştırmalar sonucunda, MSI GE60 0ND bilgisayarımda boş duran msata slotu için bu ürünü almaya karar verdim. Siparişi verdikten 2 gün sonra ürün elime geçti. SSD gayet iyi bios ayarı yapmadan bilgisayar direk gördü. Sistem 4-5 dk da kuruldu ve şuan 8-10 Saniyede bilgisayarım açılıyor ve işlem yapabilecek duruma geliyor. Yaptığım testlerde 527 MB/s okuma 510 yazma hızı sonuçlarını aldım. msata ssd almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.
 • Sorunsuz alışveriş, güzel ürün
  Ürün fiyatı olarak piyasadaki 240gb kingstonlarla aynı fiyatlarda ve depolama alanı daha fazla. mSata alacak olanlar hiç düşünmesin her yönüyle mükemmel. SSD farkı her yerden belli oluyor, bilgisayar hızlı 2-3 saniyede açılıyor sessiz çalışıyor ve işlemleri çok hızlı bir şekilde yapabiliyor.
 • Oyuncu Laptop'larının vazgeçilmezi
  Oyun laptop'um 3 adet mSATA SSD takılmasına müsait. Uzun bir piyasa araştırmasından sonra Kinston SSD Now serisi mSATA disklerle bu disk arasında kaldım ve sonunda Samsung'u satın aldım. Tek kullandığımda bile eski 2.5 inçlik SSD sürücüm olan OCZ Vertex 4 128GB'dan daha iyi performans verdi. Şimdi 2 tane daha alıp RAID 0'da çalıştıracağım ve saniyede 1500MB transfer hızlarına ulaşan 700GB'lık canavar bir depolama çözümü yaratacağım. =) Samsung diğer SSD'lere göre daha az güç harcıyor ve daha hızlı kontrolcüsü var. Tavsiye ederim.
Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!