Sandisk DSSDEXT-240G-G25 Harici SSD

Sandisk DSSDEXT-240G-G25 Harici SSD Yorumları

5 yorum
55 kişi 

 • Sandisk 240 GB Taşınabilir SSD Disk
  Ürün açıklamasında belirtilen sürede elime geçti. Fiyat-performans yönünden uygun . Hızlı ve kaliteli. Bilgisayara USB 3.0,OTG adaptörle de mobil telefon ve Asus tablete USB 2.0 kolaylıkla bağlandı. Ancak Samsung Galaxy Tab S ,güc kaynağı istedi. USB 3.0 OTG Y kablo ve ilave sarjlı güç kaynağıyla USB 2.0 olarak bağlantı başarılı oldu. Tavsiye edebileceğim bir ürün.
 • İşletim Sistemi Yükledim
  imacimin yavaş hddsini değiştirmek hem pahalı hem zahmetliydi. Usb bağlantısıyla hddmi kopyaladım artık çok daha hızlı bir bilgisayara sahibim. Eskiyen konfigürasyonuma can verdi. Vaad ettiği hızlara ulaşıyor. Fiyat da uygun, ihtiyacı olan alsın.
 • Kaliteli Ürün, Hızlı ve Estetik
  Kesinlikle tavsiye ederim. Ürün çok kaliteli ve hızlı. Fiyat olarak kesinlikle Hepsiburadanın dışına bakmayın, en uygun fiyat burada , aynı şekilde kargo hem ücretsiz hem de hızlı
 • Harika bir ürün
  Arkadaşlar ürün çok hafif ve şık tavsiye ederim.
 • Çok hızlı, güvenilir
  Video işlerken hızlı aktarım ve dış mekanda güvenilir depolama için uzun zamandır beklediğim üründü. Başka bir markanın yurtdışında beğenilmeyen ilk nesil eksternal SSD ürünlerinden sonra Sandiskin bu serisi çok yüksek not almıştı. MacBook Proda Blackmagicte harddiskin yazma hızı 340 MB/s, okuma hızı 425 MB/s. Yani en bilinen markaların USB 3 destekli en hızlı eksternal harddisklerinin yazmada 3,4 kat, okumada 4,3 kat daha hızlısı. Dönen bir aksamı olmaması usb bellek gibi rahatça ve umarsızca dış mekanda da güvenle kullanmanızı sağlıyor. Buradaki uygun fiyat yurtdışı ile aynı fiyata almamı sağladı, kaçırmadım.


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!