Sony CP-V10W Taşınabilir Şarj Cihazı Yorumları

Sony CP-V10W Taşınabilir Şarj Cihazı Yorumları

8 YORUM
5 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum

Sony CP-V10W Taşınabilir Şarj Cihazı yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

NI1 aracılığıyla

Yaklaşık 3 aydır nadiren kullanıyorum, çantamda hazır bekler. Çok çabuk bitiyor anlamadım. Durdukça şarjı azalıyor gibi geliyor bana.

NI1 aracılığıyla

Teşekkür ederim.Hayırlı işler.

Teşekkür ederim.Hayırlı işler.

NI1 aracılığıyla, 11.01.2018

Orjinal kaliteli ürün hızlı kargo

NI1 aracılığıyla

kullanirken cizirti sesi geliyordu

urun elime ulasti ilk denememde urune telefonumu bagladigimda icinden ince bi cizirti ses geliyordu baska kablolar baska telefonlar denememe ragmez ses kesilmiyordu ara ara kesilip yeniden basliyordu ve iade edebilmem icin servisten rapor almam gerekiyormus bu islem bir haftayi buluyor bilginize sony gibi bir markanin boyle bir urun piyasaya surmesi kotu bir izlenim birakti bende, yeni aldigim urunu servis araciligi ile degistirdim baska bir cihazla degisim yapildi suanki normal calisiyor.

NI1 aracılığıyla, 10.10.2018

Fotoğraf göründüğü gibi ürün mükemmel

NI1 aracılığıyla

Ürün orjinal-faturalı

Ürün sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. Faturalı-paketlemesi oldukça iyi. Sorunsuz çalışıyor.

NI1 aracılığıyla

harika

harika çok beğendim

HepsiB. aracılığıyla

10.000mah iyi kapasite

en az 4 kere şarj edebilmesi çok iyi. Bu fiyata alınır. Diğer markasız powerbankları alıp telefonumu riske atamam. Sony markası alınabilecek en iyi marka bu ürün için.

Sony CP-V10W Taşınabilir Şarj Cihazı kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Sony CP-V10W Taşınabilir Şarj Cihazı yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele