GP Powerbank PB70 Taşınabilir Şarj Aleti Yorumları

GP Powerbank PB70 Taşınabilir Şarj Aleti Yorumları

3 YORUM
3 adet yıldızlı yorum

GP Powerbank PB70 Taşınabilir Şarj Aleti yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla, 02.05.2013

SÜPER HARİKA

ŞARJI KOYUYOSUNUZ 1.5 2 SAATE TMM SÜPER ŞARJ OLAYI SÜPER UZAKTAN KUMANDALI ARABADA KULLANIYORUM NORMAL PİLDEN KAT KAT İYİ F/P 10/10 ALDI BENDEN

HepsiB. aracılığıyla

Güzel Ürün

Hem AA hem de AAA pilleri şarj edebiliyor, AAA için bazı cihazlardaki gibi ek bir parçaya ihtiyacı yok; pil haznesinin içinde küçük bir çentik var, pilin (-) kısmını orada denk getiriyorsunuz, tık diye oturuyor yerine. Ürün çok hafif, pil haznesinin olduğu yerin arkası açık, tırnağınızı kırmadan parmağınızla iterek pilleri çıkarabiliyorsunuz. Fiyatı biraz tuzlu ama değer.

HepsiB. aracılığıyla

Mükemmel

Daha önce bir çok pil şarj cihazı satın aldım. ama kesinlikle bu ürün mükemmel. 2700 mah 4 pili bile 3 saatte şarj etti. doluluk oranıda %90 larda kesinlikle tavsiye ederim. ayrıca ürün paketinden 4 adet 2000 mah şarjlı pilde çıkıyor :)

GP Powerbank PB70 Taşınabilir Şarj Aleti kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. GP Powerbank PB70 Taşınabilir Şarj Aleti yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele