GP GPXPB20WH Powerbank Şarj Cihazı Yorumları

GP GPXPB20WH Powerbank Şarj Cihazı Yorumları

3 YORUM
2 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

GP GPXPB20WH Powerbank Şarj Cihazı yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

kurtarıcı

bir dolduruşta en az iki kere sıfırdan yüze şarj imkanı veriyor, hafif bir ürün. tek negatif yanı kendisinin şarj süresinin biraz uzun olması (10 saat kadar) çantada bulunması lazım. kesinlikle önerilir.

HepsiB. aracılığıyla

Olmazsa olmaz bir ürün

Yönetici olduğum ve acil durumlarla uğraştığım için sıksık da arazide oluyorum ve şarjım zamansız bitiveriyor. Bu Pack bana özgürlük sağladı. Fiyatı daha da düşer umarım. Doğru şarj eder doğru kullanırsanız sadece telefon değil tüm cihazlarınız için kullanırsınız ve uzun ömürlü olur. Ben çok memnunum

HepsiB. aracılığıyla

sarj dostu

ürün 2 gunde elime ulaştı. Şarj konusunda çok iyi tek dez avantajı biraz büyük olması. Çalışanlar için otobüste oyun ve internete girenler için ideal bir cihaz.

GP GPXPB20WH Powerbank Şarj Cihazı kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. GP GPXPB20WH Powerbank Şarj Cihazı yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele