Philips DLP5202 Beyaz Powerbank Şarj Cihazı Yorumları

Philips DLP5202 Beyaz Powerbank Şarj Cihazı Yorumları

4 YORUM
  • 2 adet yıldızlı yorum
  • 1 adet yıldızlı yorum
  • 1 adet yıldızlı yorum

Philips DLP5202 Beyaz Powerbank Şarj Cihazı yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

begenmedim

lg g3 telefonumu ancak yarı sarj edebiliyor.

PHILIPS POWER BANK

phılıps powerbank digerlerinden ayıran özellikleri led göstergesi var 3 kez full şarj yapabiliyor.devre koruma özelligi mevcut oldugundan kullanılan cihazlara zarar vermemektedir.lg g3 cep telefonomda kullanıyorum 3000 mah oldugundan 1.5 kez full şarj ediyor.çok başarılı bir ürün herkese tavsiye ederim.

şarjiniz hiç bitmesin

ürün bugün elime geçti.Henüz cihazın kendisini şarj ediyorum ama şunu söyleyebilirim ki ihtiyacınız olan yedek bir batarya ise Philipsten şaşmayacaksınız. Philips markası her zaman ayrıcalıklı bir marka, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.Ergonomik ve pratik bir cihaz.

Ürünü şık ve kullanışlı buldum

Fiyatı muadillerine göre pahalı ancak Philips olduğu için aldım. Makinenin kendi dolum süresi uzun, akşam erken saatte takınca sabaha anca dolmuş oluyor. İki kez GM Discovery 1800 mAh bataryasını iki kez dolduruyor rahatlıkla, artı birde tabletimi %15 civarında doldurdu. Aynı anda sadece bir cihaz şarj yapabiliyorsunuz ve iki cihaz şarj etmek çok randımanlı olmazdı. Çok ağır değil, görünümü güzel ve ışıklı göstergesi var. Sadece USB kablosu çıkıyor, prize bağlamak için ayrı bir aparata ihtiyacınız var. Genelde memnun kaldım.

Yorumları Filtrele