Vigo EPK-4570E Ahşap 1000 W Isıtıcı

Vigo EPK-4570E Ahşap 1000 W Isıtıcı Yorumları

7 yorum
53 kişi 
42 kişi 
32 kişi 

 • masamın çevresi sıcacık
  dükkanda kullanıyorum ben bu ısıtıcıyı. kesinlike nemli bir ortam yaratıyor. kapının açılması sadece biraz etkiliyor ısıtıcının çevresini fakat önünde durduğum masanın çevresinde kesinlikle soğuğu hissetmiyorum artık.
 • sessiz
  eksisi yok bence ısıtıcının. aksina hiç ortamı kurutan bir havası yok ve sessiz çalışıyor kesinlikle diğer ısıtıcılara göre. zaten ahşap görünümünü de bulunca ben işte budur diyerekten aldım. tavsiye ederim kesinlikle.
 • o kadar soğuğa rağmen başarılı
  müstakil ev için aldım ben. arada sırada uğruyoruz eve ve odasındaki o soğuk havayı 2 saatlik bir ısıtmayla kırmayı başarıyor ısıtıcı. ahşap görünümü de çok şık gösterdi ayrıca.
 • hantal değil
  diğer ısıtıcılar gibi öyle çok ağır ve hantal değil. rahatlıkla yerini değiştirebiliyorsunuz. petek boyutlarında hemen hemen. oda için birebir oldu. tasarımını da çok beğendim ben ayrıca.
 • kurutmuyo havayı
  rengi çok uyumlu oldu evle mobilyalarla eşim çok memnun kaldı. odanın havasını kurumayan güzel bi ısıtıcı. memnunuz biz.
 • Her yönüyle mükemmel !
  Cihaz hakkındaki yorumum 1 senelik tecrübeye dayanıyor. Şunu da belirtmeliyim, finansman yüksek lisanslı bir endüstri mühendisi gözüyle söylemeliyim ki, öncelikle ürün fiyatıyla karşılaştırıldığında, son derece yüksek bir performansa sahip. Aynı mekanda daha önce kendini piyasanın en pahalısı olarak konumlandırmış ve bu yanıyla da insana kaliteli mal izlenimi veren Norveç malı bir ürünü kullandım. Ancak o ürün gece devreye girip çıkarken o kadar gürültülüydü ki, her defasında eşim ve ben sık sık uyanıp duruyorduk. Sonunda onu söküp yerine bu ürünü taktım. Geceleri deliksiz uyuyoruz. Diğer taraftan Vigo ürünün tasarrufu gözle görülüyor, zira gerçekten de, ürünün hassas termostatı duruma göre çok yerinde bir seçimle, genellikle rezistansının sadece dörtte birini devreye alarak çalışıyor. Belirtmem gereken bir diğer özellik ise, açılış ve kapanış zamanlamasını cihazın mevcut termostatı üzerinden yapabilme kolaylığı. Bazı geceler, uyanmamıza yakın kendiliğinden açılması için 7 - 8 saate ayarlıyoruz, ve sabah sıcak bir odada uyanıyoruz. Diğer ürünlerde bu işi yapması için ilave 150 -250 TL arasında bir bedel ödeyip ilave termostat taktırmanız gerekiyor. Ben tabii ki bu parayı ödemediğim için akıllı zamanlamalı bir duy satın almıştım Koçtaş dan. Açıkçası ilk defa satın aldığım bir ürün için bu kadar tavsilatlı bilgi vermeyi kendime borç bildim, zira üreticiler çok çok akıllı bir ürünü, uygun fiyata piyasaya sunmuşlar, ve türk mühendisliği ve ARGE si için övünç vesilesi olan bu ürün için açık bir destek vermek geldi içimden. (ben bu ahşap olanını almadım, inox ve gofradonun çok kaliteli bir boyası var, beyazı da bir senedir kullandım.
 • efsane
  VIGO EPK 4570 KONVEKTÖR ISITICIşıklık ön planda ahşap bi evde süper duracak bi ürün gerçi her eve yakışır ya ya harika duruyoo ısıtmasıda güzelse düşü necek başka bişe yok
Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!