Vigo EPK-4570E Pembe 1000 W Isıtıcı

Vigo EPK-4570E Pembe 1000 W Isıtıcı Yorumları

4 yorum
51 kişi 
42 kişi 
31 kişi 

 • odama fazla bile
  fazla olmadığı için odalar arasında değişiklik yapabiliyorum. fiyatı çok uygun kesinlikle bu yüzden de tercih ettim aslında. zaten rengini de görünce çok daha hoşunuza gideceğinden emin olabilirsiniz. kademe sayısı fazla fakat ben 3 de çalıştırınca odam için yeterli oluyor. bakalım ilerleyen günlerde elektrik faturasına ne kadar yansıyacak.
 • yalıtımsız ortama bile iyi oldu
  kullandığım ortam yalıtımsız olduğu için başta şüphelenmiştim acaba alsam mı diye. sonra bir cesaret aldım ve ilk kullandığım gün maksimum 20 derece gördüm. ertesi gün çalıştırmaya devam edince 24 dereceye kadar çıktı odamın ısısı. kurutmuyor odadaki havayı. doğalgazlı evde yaşayan bir insan bilir hissiyatı bu da onun gibi bir his veriyor. elektrik faturası gelince tekrar yazarım.
 • içim rahat
  Kötü koku oluşturmasından çok korkuyodum ama rengi için dayanamayıp aldım.Sonra kullanınca koku da yapmadığını gördüm ve içim rahatladı.
 • güzel ama biraz pahalı bir ürün.
  VIGO EPK 4570 KONVEKTÖR ISITICIşık ve kullanışlı bir ürün ama sadece ısınma sorununu aşmak için pahalı bir ürün. öncelik estetikse alınabilir ancak öncelik bütçe ise alternatifler değerlendirilmeli.


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!