Fakir LS Estove 2400 Gri Elektrikli Isıtıcı

Fakir LS Estove 2400 Gri Elektrikli Isıtıcı Yorumları

5 yorum
53 kişi 
41 kişi 
11 kişi 

 • Bir Yıldız
  Kendini bile isitmiyor çok elektirik harcıyor nano bor diye de bir şey tamamen ürünü satmak icin reklam kesinlikle paranızı çöpe atmayın 0 yıldızı bile hak etmiyor
 • yüksek kalite uygun fiyat
  Arkadaşlar evde ofiste rahatlıkla kullanabildiğim bir ısıtıcı ürün. Adeta kış aylarının ihtiyacı sıcak ortam sağlayan ve kapattıktan hemen sonra ısıyı kaybetmiyor bu sayede daima ılık bir ortam sağlıyor. Kesinlikle kaliteli bir ürün tavsiye ediyorum her evin ofisin ihtiyacı diyebilirim ..
 • Daha az sarfiyat ile daha mükemmel sonuç
  Bu üründen 2. sini satın alıyorum. Odayı hangi sıcaklıkta istiyorsanız o seviyede tutuyor. Daha önce klima ile ısınıyordum, bu kış klima çalıştırmama gerek kalmadı. Daha ucuza da çözümü varmış. Sıcak havayı oda içine yukarıya ve yanlara doğru homojen biçimde yayması işe yarıyor ve sanırım bor mineralleri de cihazın termostatının devreden çıkmasından sonra sıcaklığının muhafaza edilmesinde yani hemen soğumamasında etkili oluyor.
 • Muhtesem
  Umdugumuzdan daha guclu ve ekonomik bir ısıtıcı. Heryeri esit ısıtmasi inanılmaz. Herkese tavsiye ediyorum. 2.yi siparis verdik. Dubleks evimizi rahatlikla ısıtacaklar. Kömür sobasi kadar güzel ısıtıyor.
 • Güvenli Bir ürün
  Cam ile kapatılmış balkonu ısıtmak için almış olduğum elektrik fanlı ısıtıcı kısa süreli çalışma sonrasında soğuk kış gününde balkonda ılık konforlu bir ortam yarattı. Isı kaynağının yüzeyden uzak olması ve ısının fan ile yayılması küçük çocuklara ve evde yaşayan hayvanlara(kedi - köpek) tehlike yaratmadan kullanılmasına imkan sağlamaktadır. kısaca aldığım üründen memnunum ve kesinlikle tavsiye ederim. saygılarımla


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!