Ufo ATSFI-02 Vantilatör

Ufo ATSFI-02 Vantilatör Yorumları

61 yorum
520 kişi 
432 kişi 
37 kişi 
21 kişi 
11 kişi 

 • negatif iyon özelliği ile hava temizliği sağlar oynar başlığı ile istediğiniz yöne çeevirebilirsiniz
 • bu ayaklı vantilatörden bir kere kullandım.haraketli yapısı kullanışllı her yere serinlik sağlıyor.fakat haraeketli ayağı zamanla kırılıyor ve bozuluyor.
 • uzaktan kumandayla oturduğunuz yerden evinizin sıcaklığını ayarlıyorsunuz bu fiyata süper bir ürün.
 • <p>Yazın en sıcak günlerinde kaçacak delik ararız. Eğer klimamız yoksa daha ekonomik ve pratik bir çözüm olan taşınabilir vantilatörler bizi serinletmeye yardımcı olur. Ufo’nun bu vantilatörü hava temizliğini ve ferahlığını sağlamak üzere negatif iyon özelliğine sahip bir ürün. Hoş görünümlü olan vantilatör soğutma alanının tamamına erişimi sağlayan salınım başlığı ile sessiz, güçlü hava akımı sağlıyor. Şeffaf pervane, LED ekran, kızılötesi uzaktan kumanda ve ayarlanabilir gövde yüksekliği gibi özellikleri bünyesinde barındıran vantilatörü incelemenizi öneririz.</p>
 • Aldığıma deydi bence süper
  Ürün çok kaliteli siparişten 2 gün sonra geldi bu fiyata alabileceğiniz en iyi vantilatör almanızı tavsiye ederim. Bir tek sevmediğim yanı vantilatörün ışığı sönmüyor
 • Fiyat/Performansı en iyi ürün
  Verdiğiniz fiyatı hak ediyor. Özellikle 4 salınımlı olması ve sessiz çalışması büyük avantaj. Almadan önce kumanda ve zamanlayıcının çokda gerekli olmadığını düşünüyordum ama aldıktan sonra iyiki bu özellikler varmış dedim, oldukça kullanışlı, tavsiye ederim.
 • Ufo kalitesine yakışan bir ürün
  Vantilatör deyince aklıma hep Ufo gelirdi. Sonunda sipariş ettim ve 1 günde elime geldi. Kurulumu gayet kolay. sessiz çalışıyor. herkese tavsiye ederim.


 • kullanışlı...
  özellikleriyle beraber gerçekten kullanırken keyif alıyorsunuz... uzaktan kumanda özelliği aranması gereken bir özellik gerçekten...sonuçta bir vantilatör tabi ama almışken böyle alacaksın...
 • aldım memnunum
  ufo olunca ürünün adı zaten kaliteside kendini gösterir, özellikle buharlı olnından aldım içerdeki kuru hava parfümlü ve yumuşak bir havaya dönüştü, çok memnun kaldım tavsiye ederim.
 • Sıcak yaz günleri için ideal
  Yazın şu sıcak günlerinde içimizi ferahlatacak oldukça iyi bir ürün. Bulunduğunuz yerde uygun bir konuma yerleştirirseniz, dört yana hareket edebildiğinden tüm odayı etkileyebiliyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Hızlı teslimatlarından dolayı hepsi buradaya da teşekkürler..
 • paranızın alabileceğinin en iyisi
  kıdemli bir vantilatör kullanıcısı olarak; ürün muadillerinin içinde en sessiz çalışanı, tasarımı çok şık ve zarif, 4 yönlü salınım özelliği çok ergonomik ve kumanda ile oturdugunuz yerden istediginiz yerinize esinti gönderebiliyorsunuz, en önemli özelliği ise rüzgarı sizi rahatsız etmiyor ve uzun sürelide maruz kalsanız çarpılmıyorsunuz. eger hava çok sıcaksa ve klimanız yoksa bu ürünü alın derim. koyun karşınıza televizyon izleyin. hatta televizyon izlerken bir de sigara yakın karşısında, küllerinin etrafa dağılmadığını hatta siz silkelemedikçe dökülmediğini göreceksiniz. uyurken konumlandırın karşınıza sıcak sizi rahatsız etmesin. serin rüyalara dalın. ihtiyacınız varsa bu ürün alınır.
 • Beklentinin üstünde
  Kısa bir sürede kargomuz geldi. Ev hanımı olan eşim kolayca tek başına kurdu.4 Salınım özelliği mükemmel çalışıyor. Az ses yapıyor. Uyku ve rüzgar modu çok iyi düşünülmüş. Zaman ayarı da tam isabet olmuş. Bence bu kategoride alabileceğiniz ve kefil olabileceğim en iyi ürün.
 • Çok iyi
  Ürünü geçen sene getirmiştim malum yaz geldi böyle bi ürün almayı düşünen var ise hiç tereddüt etmeden alabilir.uzakdan kumanda özelligi kolay montaj sessiz çalşma yarım saatten başlayıp 7,5 saate kadar ayarlanabilir otomatik kapanma modu ürüne ayrı bir özellik katmış.bu arada hepsiburada.com ailesine başarılar dilerim.
 • BENCE EN İYİSİ...
  Belki parasına itiraz edilebilir pahalı bulunulaabilir yani ama hak ediyorsa verilir itibariyla bence parasını sonuna kadar hak eden bir ürün hatta tasarım.Bir vantilatörden bekleyeceğiniz hatta beklemeyeceğiniz tüm özelliklere sahip...Güle güle serinleyelim.


 • çok kullanışlı
  ürün sipariş verdikten 1 gün sonra elime ulaştı. kurulumu kolay. 1. seviyede bile rüzgar kuvveti yeterli ve oldukça sessiz çalışıyor. standart bir vantilatörden farkı hemen anlaşılıyor, klima alamayanlara tavsiye ederim.
 • Harika
  Bu ürünü yaklaşık iki yıl önce aldım. Mükemmel olduğunu söyleyebilirim. Doğal bir esinti ile serinletiyor ve kesinlikle cereyan ile çarpmıyor. Bu açıdan sağlık için de yararlı diye düşünüyorum. İşlevleri ile klasik vantilatörlerden kesinlikle ayrılıyor. Vantilatör almayı düşünenlere bu ürünü mutlaka tavsiye ederim.
 • Sadece bir vantilatör.
  Daha fazlasını beklemek hayal kırıklığı yaratır. Sadece iyi bir vantilatör, en kötü klimadan bile iyi değil. Ama serinlemek için hiç yoktan iyi. Daha fazlasını istemeyenlere marka kalitesinden dolayı tavsiye ederim
 • çok iyi......
  ürünü bu yaz aldım.bu yılki istanbul sıcağında yeterli oluyor.klima ile kıyaslanmaz elbette ancak bir vantilatörden beklenmeyecek bir performans sergilediği de şüphesiz...vantilatör almak isteyenlerin pişman olmayacakları bir ürün
 • beklediğimi karşılıyor
  Bence bir vantilatörden bekleneni çok iyi bir şekilde karşılıyor. 1. seviyede bile oldukça büyük bir alana hava verebiliyor.Uzaktan kumandalı olmasıda ayrı bir güzellik ve özellikle uyku modu süper. Malzemesine gelince gayet iyi alacaklara tavsiye ederim.
 • bence istanbul sıcağına yeterli
  ben daha bu yaz kullandım ve gerçekten klima gibi olmasada yeterli oluyor.fiyatını göze alana tavsiye ederim pişman olmazsınız iyonizerin tam neişe yaradığını bilmiyorum bilen varsa paylaşsa sevinirim teşekkürler
 • gayet başarılı
  benim ve eşim gibi klimanın varlığından uzun süre rahatsız olan kişilerseniz kesinlikle tavsiye ederim sonuçta klimayı kucaklayıp her gittiğin odaya götüremiosun..zamanlama olayı süper uykuya dalana kadar açık kalıo sonra kendi kapanıo..4 salınımda süper,ayrıca üç üfleme modu da gayet iyi..eleştri olarak şunu söyleyebilirim uyku modundaki üfleme şiddeti daha az bile olabilirmiş bayağı kuvvetli üflüyor..bu sıcaklarda daha orta seviye üflemeye hiç geçmedik diyebilirim..tabikii klimanın serinliği yakalamak imkansız ancak bir vantilatör için gayet başarılı..


 • Tavsiye ederim
  Ürün iki gün içinde elimize ulaştı. Hızlı kargo için öncelikle teşekkür ederim. Ürün oldukça performanslı ayrıca şık bir tasarıma sahip. Uzaktan kumandası ise vazgeçilmez bir avantaj haline geliyor. Kumanda ve fonksiyon tasarımı biraz daha geliştirilebilir ama yine de çok kullanışlı. Gürültü seviyesi normal, hatta daha güçsüz birçok vantilatörden bile daha az sessiz. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Fiyatının karşılığını veriyor ..
 • kalıbına göre zayıf kalıyor
  Burada bulunan yorumlara güvenerek bu ürünü satın aldım,kurulumunu yapıp kullanmaya başladım,fakat yorumlarda belirtildiği gibi ne kağıtlar uçuyor ne de poşetler,3.Kademede bile serinlemek için vantilatörün dibine gitmek gerekiyor,acaba kurulumda mı hata yaptık,yoksa vantilatörün gücü mü bu kadar?Bundan daha fazlasını daha ucuz ürünler de yapıyor,gerçekten serinletme olmadıktan sonra kumanda ne işe yarar ki?
 • 4 SALINIM HARİKA
  Almadan önce çok araştırdım.Ufonun kendi modelleri arasında kararsız kaldım kullanıcı yorumları bu ürünü almamda etkili oldu ve iyiki bu modeli aldım dedirtti. Vantilatör adına mükemmmel diyebilirim
 • baş agrıtmaz
  ürünün evin içerisin soğutmasını bekliyorsanız hata yaparsınız ama bir vantilatörden beklenen her şey var,uzaktan kumandası, saat ayarı yapıp istediğiniz anda kendisinin kapanması, 4 salınımlı olması ve ion özelliği artıları,diğer vantilatörlere göre pahalı olması agır olması ve ilk kademede bile hızlı dönmesi dez avatajlarıdır
 • Çok Kullanışlı Fiyatına Göre İyi Bir Ürün
  Ürünü hepsiburadadan aldım. Yaklaşık 2 haftaya yakın zamandır kullanıyorum ve çok memnunum. 4 salınımlı olması ve rüzgar ayarı sayesinde istediğiniz gibi estirebiliyorsunuz. Kumandalı ve saat ayarlı olması yattığınız yerden keyfinizi bozmadan kullanabilmenizi sağlıyor. Başarılı bir ürün. Tek sıkıntı kurulumda pervanenin koruma kafesini yerine oturtturmada yaşadık. İki kişi zor oturttuk diyebilirim. Almak isteyenlere tavsiye ediyorum.
 • BekLedigim gibi
  Ürün 1 gunde eLime gectı..KuruLumu oLdukca basıt..KuLLAnımıda basit..Gayet sessız caLısıyor..Kucuk odada kuLLandım serınLetmesı ii :) ama buyuk odalar ıcın yetrsız kaLmaktadır..KLıma gıbı dusunmemekte fayda vardır.Sonucta vantıLator alacakLara tavsıye edrım )
 • marka ve fiyat iyi
  özellikleri bakımından güzel bir vantilatör.komşum aldı hiçte fena değil.yaz bitmeden almaya değer bir ürün diye düşünüyorum.hepsi burada aradığımız her ürünü sunmakta mükemmel.alıcam
 • çok güzel
  Bu ürünü ve bunun buhar salınımlı olan modelini kullanma fırsatımız oldu. iİkisi de güzel ürün insanı çarpmıyo. İkiside gayet sessiz çalışıyor. Umarım dayanıklı çıkarlar . Görücez artık
 • güzel
  ürün gayet iyi, salınım ve hız seçenekleri ayrıca kumanda özelliği çok iyi.insanı serinletirken hasta etmiyor:) tek sorun ulaşımı.hızlı gönderi olmasına rağmen ürün elime ancak 6 günde ulaştı ayrıca kargoda sorunlar yaşadım ama üründen memnunum ufoyu gören kardeşim için ayın 14 ünde sipariş verdim ama hala elime geçmedi bu gün 7. gün umarım yaz bitmeden gelir de kardeşimde serinler.
 • Umduğumdan daha fazlası
  Bu ürünü almayı düşünenler hiç tereddüt etmesinler.Bir vantilatörden beklediğimin fazlasını buldum. Vatilatörlerdeki en önemli özellik bence uzaktan kumandasının olması.Belli bir zaman sonra soğuk vuruyor ve pozisyonunuzu değiştirmeden makinayı kontrol edebiliyorsunuz. Kumanda ile makinayı kapatıp açabiliyor; rüzgarın yönünü ve hızını ayarlayabiliyorsunuz. Makina çok sessiz, rahatsız eden bir yönü yok.Ayrıca makina şık duruyor. İonizer özelliğini test edemedim, yorum yapamayacağım.Kurulumun resimlerle anlatılmamış , benim için zor olsa da yarım saatte kurdum.Kumandanın kapağı ilk günde çıktı ki hiç sevmem.En kötü özelliği de çin malı olması , ben UFO markasını yerli biliyordum, biraz daha fazla vereyim yerli alayım dedim ama ürünün Çinden ithal edildiğini gördüm.Ürün bu eksikliklerine rağmen güzel diyebilirim.
 • Mükemmel
  Buradaki yorumlar ürün tercihinde çok önemli oluyor ve ben de bu yüzden yorum yapmalıyım diye düşündüm. "Normal vantilatörden farkı yok" diyen arkadaşlar olmuş. Bu yorumun kesinlikle ürüne haksızlık olduğunu düşünüyorum. Her özelliği ile mükemmel bir ürün. İon özelliğini ispatlayabilmek şansımız olmadığı için o konuda bir iddiada bulunamıyorum. Sessizliği çok çok iyi, kumandası çok kullanışlı, salınım ve üfleme tercihleri çok yeterli, hız kademeleri çok yeterli. Eğer benim gibiyseniz sadece tek bir dezavantajı var diyebilirim-ki karşıladığı onca ihtiyaca karşılık bunu yok sayabilirsiniz- gece kullanmak isterseniz odaya ciddi bir ışık yayıyor (bana göre:). Hani tek eksiği ne derseniz led ekranın kapatılamaması derim, o kadar. Bundan önceki vantilatör eziyetmiş, ufo gelince anladık :)


 • Ana Özellikler

 • Hız Kademesi 3 Kademe
 • Ürün Tipi Ayaklı
 • Ek Özellikler

 • Diğer Özellikler Hava Temizliğini Sağlamak Üzere Negatif İyon Özelliği - Ayarlanabilir Yükseklik ve 4 Otomatik Salınım Seçeneği - Aşırı Isınmaya Karşı Koruma - 7.5 Saatlik Zaman Göstergesiyle Otomatik Kapatma Özelliği
 • Uzaktan Kumanda Var
 • Garanti

 • Garanti 2 Yıl
 • Görünüm

 • Renk Siyah