Fakir Prestige TVL 90 Kule Tipi Vantilatör

Fakir Prestige TVL 90 Kule Tipi Vantilatör Yorumları

7 yorum
54 kişi 
32 kişi 
11 kişi 

 • sogutmasi idare eder.
  Bu kadar para vermeye degermi bence hayır. üc kademesi var en dusuk seviyede idare diğerlerinde asiri ses yapiyor.
 • teşekkürler
  iyi ürün 3. kademedeyken karşı duvara yapışmamak için kendimi zor tutuyorum.görselide rahatsız edici değil teşekkürler.
 • başarılı
  ilk önce alırken neden hiç yorum yok acaba kimse almadı mı dedim sonra diğer markalar ile arasında karşılaştırma yapınca bu ürünün gücünün diğerlerinin 2 katı olduğunu farkettim diğerlerini bilmem ama ben çok memnun kaldım.biraz fan sesi var tabi ama klimada bile bu kadar ses oluyor hızlı gönderildi gayet şık bu korkunç sıcaklarda adeta yaz aşkıma dönüşen bu ürün dönebilmesi kumandasi olması sandığımdan daha çok işe yaradı.
 • çok şık
  kaliteli ve şık ve çok kuvvetli
 • Harika Ürün
  Piyasada çok daha fazla fiyatlara sorduğumuz ürünü buradan çok daha uyguna aldık. Küçük fakat oldukça etkili fanı var. Ayrıca başlığın dönebilme özelliğinin olduğunu bilmiyorduk. Hızlı gönderi için satıcıya teşekkür ediyoruz. Ayrıca ürün çok iyi paketlenmişti.. Herkese tavsiye ederiz.
 • fakir Tvl 90
  Ürünü almadan önce başka mağazada birebir görmüştüm. Bilerek aldım. Ama ne yazık ki aldıgım firma ve kargo sürecinde sorun yaşadım. Sorunuma resmi cevaplar vererek asıl problem göz ardı edildi. tedarikci firma ve site ile sorun yaşadım. Bu anlamda hayal kırıklığı yaşadım. Urunun kablosu uzun. istediginiz yere cekebiliyorsunuz. hafif ve kullanisli. az yer kapliyor. bu anlamda tavsiye ederim.
 • Memnunum
  İstanbulda ikamet ettiğim için çok aşırı sıcak olmuyor. Ses durumu biraz var ama rahatsız edici şekilde değil. İstanbul içi ideal. 1. Devirde çalısınca ses iyi ancak 3. Devirde ses rahatsız ediyor.
Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!