Altus AL 404 I Bulaşık Makinesi Yorumları

Altus AL 404 I Bulaşık Makinesi yorum ve tavsiyeleri

(10 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • G. Gidiyor aracılığıyla, 11.01.2020
  "sorunsuz, süper"

  Olumlu yönleri: harika, fiyatı ile daha güzel, pahalı makina alıp neden fazla para vereceksinizki. bunun ömrüde 5 ila 10 yıl, pahalı olanlarında. bulaşıkları çok güzel yıkıyor. genelde 58 dakikalık programda yıkıyoruz. gayet güzel. uzun yıkama programı olan eco da ise en fazla ayda 4 kere yıkanır. çünkü 58 dakikalık yıkama fazlasıyla yetiyor. size tvsiyem bu makineyi alın ve garanti süresini ızatın. 7 sene kullandıktan sonra arçelik garantili yeni bir altus alın. çamaşır makinemde altus. inanın hiçbir sorun yaşamadım. arçelik nasılsa altusta aynısı. arada fiyat farkı var. Olumsuz yönleri: yok

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 04.11.2019
  "Çok İyi "

  Olumlu yönleri: Fiyat performans açısından bana kalırsa alınabilecek en kaliteli ve sağlam ürünlerden biri ve arçelik garantisinde ücretsi kurulum ve üç yıl garanti veriyorlar. Teknosa siparişinin her aşamazında sms bilgilendirmesi yapılıyor. Horoz lojistikle iki günde sorunsuz ve sağlam bir şekilde evin kapısında teslimat yaparak kalitesini gösterdi üründen de oldukça memnunum çok güzel yıkıyor. Kalitesinden şüpheniz olmasın

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 05.10.2019
  "."

  Olumlu yönleri: Evdeki Bulaşık makinnamız bozulmuştu yeni bir tane almamızı önerdi tamirci. Bende yaptığım araştırmalardan sonra Altus marka bu bulaşık makinesini aldım. Eşim şu anda kullanıyor ve çok memnun herkese tavsiye ederim.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 08.08.2019
  "altus bulaşık makinesi"

  Olumlu yönleri: makine gayet kullanışlı.Ne aradığınız bağlı..Lüks veya marka eşya düşkünlüğünüz varsa ayrı..şahsen tavsiye ederim

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 09.07.2019

  Olumsuz yönleri: horoz lojistik ürünü kapımıza teslimat yapmadı . adres uzak olduğunu söylediler

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 25.06.2019
  "ÜRÜN VE SATICI ÇOK BAŞARILI"

  Olumlu yönleri: Fiyat Performans olarak alınacak en kaliteli ve sağlam ürün ARÇELİK Garantisinde ücretsiz kurulum ve 3 yıl garanti. TEKNOSA siparişin her aşamasında SMS bilgilendirmesi yapıyor. HOROZ Lojistik KIRŞEHİR gibi şubesi olmayan bir yere 1 iş gününde sorunsuz sağlam evin kapısında teslimat yaparak kalitesini gösterdi.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 13.05.2019
  "."

  Olumlu yönleri: uygun fiyatlı normal düz bir bulaşık makinası. Yıkaması da güzel. Ailecek memnunuz biz.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 12.05.2019
  "Her zamanki kalitede"

  Olumlu yönleri: 6 yıldır kendi evimde kullandığım bu modeli şimdi de arkadaşıma aldık. Gayet güzel ve parasını hakediyor. Tereddüt etmeden alabilirsiniz.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 22.02.2019

  Olumlu yönleri: Fiyatın göre iyi Olumsuz yönleri: Biraz sesli çalışıyor Tabletleri bazen tam eritemiyor

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 29.06.2018
  "Rezalet-Lütfen Dikkatli Okuyun Yazımı"

  Olumlu yönleri: LÜTFEN OKUYUN VE İBRET ALIN. Ben, 19 Haziran'da GİTTİGİDİYOR.COM aracılığıyla TEKNOSA denilen firmadan, Tekirdağ/Yeniçiftlik'deki evime bulaşık makinası sipariş etme hatasını yaşamış bir tüketiciyim. Olay şöyle oldu: Teknosa ilandaİ 5 işgünü ve Tükiye'nin her yerine Horoz Lojistik denilen 3.sınıf bir firma ile teslimat yaparız diyerek beni ve o ilana bakan herkesi kandırdı. Ürünü teslim alabilmek için yemin ederim, yaklaşık 30 defa telefon açmak, 50 defa mail atmak zorunda kaldım. Ve maalesef hiçbiri de meseleyi üstlenmediği gibi Tekosa ve gittigidiyor.com dakiler maillerime cevap dahi yazmadılar. Artık bunların üzerine Horoz Lojistik denilen amatör firmanın genel müdürlüğünü arayarak kendi imkanlarımla zar zor, yalvararak ürünü 29 Haziran yani bugün teslim alabildim. Siz, siz olun sakın, yaşanılanacak olası bir sorun için, ürün alırken gittigidiyor'dan, Teknosa'dan ve Horoz Lojistik'ten bir destek/sorun çözme gibi bir beklenti ile alışveriş yapmayın. Olumsuz yönleri: LÜTFEN OKUYUN VE İBRET ALIN. Ben, 19 Haziran'da GİTTİGİDİYOR.COM aracılığıyla TEKNOSA denilen firmadan, Tekirdağ/Yeniçiftlik'deki evime bulaşık makinası sipariş etme hatasını yaşamış bir tüketiciyim. Olay şöyle oldu: Teknosa ilandaİ 5 işgünü ve Tükiye'nin her yerine Horoz Lojistik denilen 3.sınıf bir firma ile teslimat yaparız diyerek beni ve o ilana bakan herkesi kandırdı. Ürünü teslim alabilmek için yemin ederim, yaklaşık 30 defa telefon açmak, 50 defa mail atmak zorunda kaldım. Ve maalesef hiçbiri de meseleyi üstlenmediği gibi Tekosa ve gittigidiyor.com dakiler maillerime cevap dahi yazmadılar. Artık bunların üzerine Horoz Lojistik denilen amatör firmanın genel müdürlüğünü arayarak kendi imkanlarımla zar zor, yalvararak ürünü 29 Haziran yani bugün teslim alabildim. Siz, siz olun sakın, yaşanılanacak olası bir sorun için, ürün alırken gittigidiyor'dan, Teknosa'dan ve Horoz Lojistik'ten bir destek/sorun çözme gibi bir beklenti ile alışveriş yapmayın.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Altus AL 404 I Bulaşık Makinesi kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Altus AL 404 I Bulaşık Makinesi yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat