Asus ROG P501-1A Gladius Mouse Yorumları

Asus ROG P501-1A Gladius Mouse yorum ve tavsiyeleri

(7 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • Media Markt aracılığıyla, 03.03.2016
  Mükemmel

  Avantajlar : Fps oyunlarr için ideal
  Bu ürünü yeni satın aldım. Gerçekten çok mükemmel ve performanslı bir ürün. Tam bir gaming ürünüdür, tavsiye ederim.

 • NI1 aracılığıyla, 28.08.2015
  gladius

  ürün gerçekten çok güzel.kullanımı oldukça kolay ayrıca zemide çok harika bir şeklilde kayıyor son derece kullanışlı, alınmasını tavsiye ederim.

 • HepsiB. aracılığıyla, 23.07.2015
  Ergonomik Bir Ürün

  Ürünü 1 aydır photoshop ve 3dsmax de kullanmaktayım 6400DPI olması sayesinde hassasiyeti çok iyi. En detay yerleri çizerken işaretlerken hassasiyet sayesinde sıkıntısız kullanım sağlıyor. kutu içinde gelen 2 adet yedek tuşu sayesinde uzun süre kullanmamı sağlayacak bir ürün.

 • HepsiB. aracılığıyla, 23.07.2015
  Paramın hakkını aldım

  Oynadığım oyunlara tekrar başlayacağım hiç aklıma gelmezdi. Üründen o kadar memnunum işte. Kutu içeriğinden çıkan Switchler ve logolar gerçekten doğru ürünü aldığımı bir kez daha anladım.

 • HepsiB. aracılığıyla, 13.06.2015
  Kaçırılmayacak Bir Ürün

  Mouse ele tam oturmakta ve oyun esnasında rahatsız etmeyen bir kullanım sağlamaktadır. Hem oyun hemde 3dsmax gibi grafik programlarında hassasiyeti dolayısıyla rahat bir kullanım sağlar ve ek olarak 2 tane daha harici olarak japon omron düğmeleri gelmesiyle diğer bir avantajını sağlamakta.

 • NI1 aracılığıyla, 23.05.2015
  Asus Rog Gladius

  Eksileri: Öncelikle fiyat bu ürüne göre çok çok fazla. Çok sade bir tasarımı var, pek oyuncu faresi gibi durmuyor. Ebatı büyük ve ağır. Uzun süreli kullanımlarda eli yorabilir. Oyuna yönelik ayarlabilir ekstra tuş sayısı yalnızca 2. Tıklatma sesi çok çıkıyor. Parasını hak edecek kadar ekstrem bir özelliği yok.Artıları: Zengin kutu içeriği (2x usb kablo, taşıma kılıfı, ROG sticker, 2x omron switch, 4x mouse feet), Kalite ve sağlamlık, ışıklı ROG logosu. değiştirilebilir switch soketleri, çıkarılabilir usb kablo, hassas optik değerleri (6400 dpi, 200 ips)Özet olarak, oyuncu faresi almak isteyenlerin bu üründen ziyade, Asus'un diğer oyuncu faresi mıdelleri veya Steelseries, Razer, Logitech vb. markalara yönelmelerini tavsiye ederim.

 • Webden Al aracılığıyla, 04.05.2015
  fiyat yüksek

  haberi ilk çıktığında göz atmış idim. mükemmel bir fare ancak fiyatı çok yüksek. özellikle kablosunun çıkarılabilmesi iyi düşünülmüş. tasarımcısını tebrik ederim.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Asus ROG P501-1A Gladius Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Asus ROG P501-1A Gladius Mouse yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat