Bianchi Folding Vintage Katlanabilir 7 Vites 20 Jant Bisiklet yorum ve tavsiyeleri

Bianchi Folding Vintage Katlanabilir 7 Vites 20 Jant Bisiklet Yorumları

Bianchi Folding Vintage Katlanabilir 7 Vites 20 Jant Bisiklet

(3 yorum)

3 Yorum

5
2 yorum
4
1 yorumyorumları yıldız sayısına göre filtrele:
sil Lütfen aratılacak kelimeyi yazınız
 • HepsiB. aracılığıyla
  (Ürünü satın aldı)

  Hızlı ve özenli kargo için teşekkürler. Kendi kutusunda ve korunaklı şekilde ulaştı.

 • HepsiB. aracılığıyla

  Ürüne 4.5ten 4 verdim aslında 5e yakın puanı var. Öncellikle bisikletin güvenli bir sürüş hissi var ve hızlandığında bile birçok bağlantı noktası olmasına rağmen güven veriyor. Bisiklet katlandığında oldukça kompakt duruyor ve muadillerine göre katlanma konusunda daha başarılı. Sele borusundan tutup valiz gibi sürme özelliği bu bisiklette mevcut. Bisikletin dış görünüşü oldukça güzel ve gören herkesin dikkatini çekiyor diyebilirim. Bisikletin sele borusunun ayarlanmasıyla kısa boylular için de uygun olabiliyor. Bende carraro flexi 121 modeli de var 170ten kısaysanız carraro size büyük geliyor ama bu bianchi vintage modelinin 145cme kadar uygun olabileceğini düşünüyorum daha kısalara olur mu bilemem. Uzunlar için de 185ten sonrası için sorun olabilir aynı şekilde. Bisikletin olumsuz özelliğine gelince bisikletin 7 vites olması yokuşlarda insanı zorluyor. 21 vitesli carraro flexi 121in 1. Vitesi ile bianchinin 1. Vitesini kıyaslayınca bianchinin 1. Vitesi çok daha sert bu yüzden yokuşlarda daha çok yoruyor. Eğer süreceğiniz yerlerde dik yokuşlar varsa bu bisikleti ve 7 vitesli bisikletleri almanızı önermem. Bisikletin yaklaşık 14 kilo olduğunu tahmin ediyorum. Ağır ama sele borusundan sürülebilmesi taşıma işini kolaylaştırıyor. Sonuç olarak bu olumsuz özellikler sizin için önemli değilse alınabilecek bir bisiklet. Tabiki daha güzel bisikletler var ama fiyatını hak eden bir ürün.

 • HepsiB. aracılığıyla, 06.01.2020

  İhtiyacınız olan şey katlanır bir bisikletse, hiç düşünmeden alın derim. Gerek rengi, gerekse görüntüsü dillere destan. Son derece de pratik bir katlama mekaniği var. Bundan önceki bisikletim de Bianchi'ydi ve 20 yıl kullandım. Hala da taş gibi duruyor.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Bianchi Folding Vintage Katlanabilir 7 Vites 20 Jant Bisiklet kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Bianchi Folding Vintage Katlanabilir 7 Vites 20 Jant Bisiklet yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat