Casper Excalibur G8K.6700-D670X Laptop - Notebook Yorumları

Casper Excalibur G8K.6700-D670X Laptop - Notebook yorum ve tavsiyeleri

(4 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • HepsiB. aracılığıyla, 24.12.2016
  Otomobil Kullanıor Gibi Hissediyorsunuz

  Oyun bilgisayarı performansla birlikte tasarım da çok önemli bence. Excalibur özellikle bu açıdan hoşuma gitti. Tasarımı oldukça iyi, güçlü hissettirdiğini söyleyebilirim. Sanki bilgisayar değil de araba kullanıyorsunuz.

 • HepsiB. aracılığıyla, 24.12.2016
  Casper Harikası Ürün

  Oyunsever dostlarımızın gözbebeği olan Excalibur, yine güzel ve büyük tasarımı ile gözlerimizi kamaştırıyor. Alacaklara şimdiden hayırlı olsun :)

 • HepsiB. aracılığıyla, 02.11.2016
  FİYATA GÖRE SON DERECE İYİ BİR DONANIM DENEBİLİR!

  Merhaba. Arkadaşlar bu ürün üzerinde bulundurduğu donanım düşünülürse fiyat gerçekten uygun. Ram ve Ekran kartı özellikleri iyi. Kasanın alüminyum olması daha da iyi. Fakat üzerinde 480 GB SSD bulundurabilen bir oyun Laptopunun kesinlikle sabit HDD si 5400 rpm olmamalı. işte bu olmasa bu cihazı Casper yapmış olamaz diyebilirdim. Her şeye rağmen fiyat ve donanım açısından alınabilecek en iyi ürünlerden. Tabi ki toplama bir Laptop düşünmüyorsanız! Piyasa da bir çok marka ve model var. Önemli olan cihazın fazla ısınmadan işlerinizi görebilecek şekilde stabil çalışabilmesi...

 • HepsiB. aracılığıyla, 14.10.2016
  Cihazın Fiyatı iyi

  Cihazın Fiyatı bulunduğu donanımlara göre oldukça iyi uzun bi arastırmadan sonra bu cihaz daha cazip geldi ama araştırmalarıma devam edıyorum kafama takılan tek yer Ekranda IPS özelliğinin olup olmaması ürün detaylarında buna yer verılseydi çok çok iyi olurdu

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Casper Excalibur G8K.6700-D670X Laptop - Notebook kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Casper Excalibur G8K.6700-D670X Laptop - Notebook yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat