Casper Nirvana C3A.3050-4L05T Laptop - Notebook Yorumları

Casper Nirvana C3A.3050-4L05T Laptop - Notebook yorum ve tavsiyeleri

(4 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • HepsiB. aracılığıyla, 30.10.2017
  Casper Nirvana

  Ürün elime gayet hızlı ulaştı. Ürün şimdilik iyi görünüyor. Günlük kullanım için gayret iyi uzun kullanım sonrası daha fazla yorum yapabilirim

 • HepsiB. aracılığıyla, 28.09.2017
  Bu paraya ideal

  Üründen çok birşey beklemeyin bu paraya ancak bu kadar olur. Günlük işlerinizi halledebileceğiniz yeterlilikte. Biraz geç açılıp kapanıyor tek sıkıntısı bu. Zarif ince bi tasarımı var. Gösterişli duruyor. Günlük işler için ideal. Bu paralara alabileceğiniz kullanabileceğiniz bir cihaz.

 • HepsiB. aracılığıyla, 30.06.2017
  casperella

  Arkadaşlar 1 yıldır kullanıyorum. Gayet memnunum.İş yerindeki arkadaşlara da tavsiye ettim. Günlük ve genel işlemler için gayet kullanışlı bir ürün. Hepsiburada'ya teşekkürler.

 • HepsiB. aracılığıyla, 18.03.2016
  İYİ BİR CİHAZ

  KIZIMIN DERSLERİNE YARDIMCI OLMASI İÇİN ALDIM.BİRAZ KULLANSIN KONU HAKKINDA DAHA DETAYLI YAZICAM.HEPSİ BURADAYA VE HEMENAL SİTESİNE TEŞEKKÜRLER.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Casper Nirvana C3A.3050-4L05T Laptop - Notebook kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayıp ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Casper Nirvana C3A.3050-4L05T Laptop - Notebook yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat