CM Storm SGH-4600-KWTA1 Kulaklık Yorumları

CM Storm SGH-4600-KWTA1 Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

(3 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • NI1 aracılığıyla, 11.04.2020
  İyi satıcı ürün 10 numara

  Ürün kaliteli fiyat iyi

 • NI1 aracılığıyla, 10.10.2019
  Fiyatına Göre Mükemmel Cihaz

  Arkadaş daha önce zibilyon tane marka aldım. Cooler Master gibisi kadar yok. Kesinlikle öneririm. Mükemmel ötesi bir Bass sistemi ve Mükemmel bir mikrofonu var. Kulaklığa 250 TL den fazla vermem diyorsanız alın kesinlikle beğeneceksiniz. Gidip 100 TL ye dandik bir şey alıp mikrofon kalitesinden bass kalitesinden yoksun kulaklık almayın sakın. Tekrar ediyorum Mükemmel bir şey bu.

 • NI1 aracılığıyla, 17.02.2019
  Fiyat/performans!!!

  Kulaklık için söyleyebileceğim şey şu: pozitif olarak sesler dengeli, parazit yok. Alt, orta ve üst frekanslar birbirlerini yenmeye çalışmıyorlar. Bas konusunda özellikle belirtmeliyim ki orta ile vasat arasında ama tüm sesler olması gerektiği gibi ayrıştırılıyor. Sesler karışmıyor. Sahnesi rahatlıkla geniş denebilir. Sesler özellikle yüksek yani tiz frekanslar kesinlikle kulağı rahatsız etmiyor. Bu çoğu kulaklıkta, özellikle bu fiyatlarda bir problem. Konfor ise oldukça iyi diyebilirim. Malzeme kalitesi yüksek. Padleri ve yukarı destek üniteleri oldukça rahat. Bu kulaklığı rahatlıkla saatlerce molasız kullanabilirsiniz. Diğeri ise sanırım sınıfındaki en iyi mikrofona sahip. Zaten en büyük sebeplerden biriydi almamdaki. Mikrofon çıkartılabiliyor. Kumanda da ses ayarı var. Konsollarla da uyumlu, içerisinden ekstra kablo bağlantıları çıkıyor. Tak-çalıştır, hiçbir sürücü yüklenmiyor. Verdiğiniz paranın yarısı kadar daha size tatmin sağlıyor. Duyum olarak tek negatif yönü, orta frekansların arkasında oluşan atmosferik bir ses alanı oluşuyor. O nedenle müzik dinleyenler ekolayzırda orta sesleri epey indirgemeleri gerek. Bu kulaklık ne kadar oyun için üretilmiş olsa da hem oyun hem de diğer medyalar için gayet gayet başından büyük işler çıkartıyor.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
CM Storm SGH-4600-KWTA1 Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayıp ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. CM Storm SGH-4600-KWTA1 Kulaklık yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat