Creative EP-650 Kulaklık Yorumları

Creative EP-650 Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

(3 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
  • NI1 aracılığıyla, 19.10.2017
    Creative farkı

    Ürün güzel sorun yok. Ancak ep630 kullanicisiydim bulamadığım icin bunu aldım arasında hissedilir farklar var. Ep 650 tiz olarak 630 a göre baya gelişmiş, fakat bas olarak baya zayıf.. farklı bi kaç cihazda denedim çıkış kalite farkından dolayı şahsen şarkıda bas hissetmek istediğim için 630 a tercih etmem ama bu üründe fena değil net ve güzel yumuşak yüksek sesle dinlenebilir.

  • YorumBudur.com aracılığıyla, 19.01.2015

    creative ep-650... Mükemmel rahatlıkdaki kulak yastıkları , kulak içine tam olarak oturan , dışardaki sesi hemen hemen tamamiyle absorbe eden zen stone veya ipod la kullanıldığında mükemmel sesi tanımlayan kalite... müzik dinlemekden zevk alıyorsanız, para mühim değil derseniz size tek tavsiyem.(kaliteli bass ve tizler)

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Creative EP-650 Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Creative EP-650 Kulaklık yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat