Frisby FM-110WM Siyah USB Mouse Yorumları

Frisby FM-110WM Siyah USB Mouse yorum ve tavsiyeleri

(8 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • NI1 aracılığıyla, 10.06.2019

  Ürün bu fiyata göre gayet güzel teşekkür ederim.

 • HepsiB. aracılığıyla, 14.05.2019
  Ürün ve açıklama

  Ürünü açıklamasına bakarak almıştım. Açıklamada tek pil ile çalıştığı yazıyordu ama ürün 2 aaa pille çalışıyor. İçerisinden pil çıkıyor. Yine de tek pilli olmasını isterdim.

 • HepsiB. aracılığıyla, 25.10.2018
  Bir Yıldız

  Baya kötü. 15-20 lira daha verip Logitech veya Microsoft alın.

 • HepsiB. aracılığıyla, 29.11.2017
  Logitech'ten şaşmayın

  Usb alıcıda kullanılan plastik malzeme kalitesiz, ufak bir çarpmada veya takıp çıkarırken kırılabilir. Bilgisayar ekranı kapandıktan sonra mouse de uyku moduna geçiyor.Mausu oynatarak ekranı açamıyorsunuz ,klavye tuşuna basarak bilgisayarı açıyorsunuz ve mausun devreye girmesi için 2-3 sn bekliyorsunuz.Türk markalarının Çin'de yaptırdığı çoğu mouse böyle ,Logitech'ten şaşmayın...

 • HepsiB. aracılığıyla, 30.06.2016
  süper

  oldukça güzel, pil ömrü uzun. altta on-off butonu olması güzel. siyah zemin hariç birçok yüzeyde problemsiz çalışıyor, fiyatına göre oldukça iyi, tavsiye edilir.

 • HepsiB. aracılığıyla, 03.02.2016
  Başarılı

  Henüz yandaki tuşlarını çalıştıramasam da ele oturması ve dizayn açısından başarılı buldum.

 • HepsiB. aracılığıyla, 25.07.2015
  güzel

  arkadaşlar ben mouse alırken ucuz olması taraftarıydım ve fiyatına göre özellikle tasarımı ve şıklığı geçer not aldı bende.Profesyonel kullanıcılar için yetersiz kalır fakat günlük kullanıcılar tereddüt etmeden alıp kullanabilirler.

 • HepsiB. aracılığıyla, 20.06.2015
  hızlı kargo sorunsuz kullanım

  alırken hiçbir yorum görmediğim için tereddüt etmeme rağmen çok güzel ve kullanışlı bir ürün. microsoft marka mouse da kullanıyorum aradaki fiyat farkına bakınca bu ürün diğerini aratmıyor. daha fazla ödemeye gerek yok.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Frisby FM-110WM Siyah USB Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Frisby FM-110WM Siyah USB Mouse yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat