Frısby FM-710K Siyah Usb Optik Mouse Yorumları

Frısby FM-710K Siyah Usb Optik Mouse yorum ve tavsiyeleri

(4 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • HepsiB. aracılığıyla, 30.12.2015
  idare eder

  sağ tuş arada bir kendi kendine basıyor sol tuşta arada bir çift tıklamadığım halde çift tıklıyor pek sorun edilcek şeyler değil ama benim gibi takıntılıysanız bunlar biraz gıcık gelebilir tabi hepsinde bu sorun olmuycakdır benim şansıma böyle geldi diğer açılardan memnunum fiyatına göre güzel.

 • HepsiB. aracılığıyla, 17.12.2015
  Kullanışlı

  Parmaklarınız terlediğinde üstünden kayıp gitmiyor. Gayet güzel bir ürün.

 • HepsiB. aracılığıyla, 25.02.2015
  Çok iyi mause

  Arkadaşlar mause çok çok iyi daha önceki kullandığımı koltukta kullanamıyordum. Bunu hemen her yüzeyde başarı ile kullanabiliyorum hem uygun fiyatlı hem de güzel.

 • HepsiB. aracılığıyla, 09.02.2013
  fiyatına göre süper

  daha önce başka bir siteden a4 ün bunun 2 katı fiyatına başka bir ürün almıştım: kablosu çok kısaydı ve her zeminde çalışmıyordu kafayı yiyordu resmen Ama Frisby on numara çıktı her zeminde çalışıyor, kablo uzunluğu normal olması gerektiği gibi, fare alacak arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Frısby FM-710K Siyah Usb Optik Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Frısby FM-710K Siyah Usb Optik Mouse yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat