GP GPXPB20WH Powerbank Şarj Cihazı Yorumları

GP GPXPB20WH Powerbank Şarj Cihazı yorum ve tavsiyeleri

(3 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • HepsiB. aracılığıyla, 14.01.2014
  sarj dostu

  ürün 2 gunde elime ulaştı. Şarj konusunda çok iyi tek dez avantajı biraz büyük olması. Çalışanlar için otobüste oyun ve internete girenler için ideal bir cihaz.

 • HepsiB. aracılığıyla, 18.06.2013
  Olmazsa olmaz bir ürün

  Yönetici olduğum ve acil durumlarla uğraştığım için sıksık da arazide oluyorum ve şarjım zamansız bitiveriyor. Bu Pack bana özgürlük sağladı. Fiyatı daha da düşer umarım. Doğru şarj eder doğru kullanırsanız sadece telefon değil tüm cihazlarınız için kullanırsınız ve uzun ömürlü olur. Ben çok memnunum

 • HepsiB. aracılığıyla, 20.05.2013
  kurtarıcı

  bir dolduruşta en az iki kere sıfırdan yüze şarj imkanı veriyor, hafif bir ürün. tek negatif yanı kendisinin şarj süresinin biraz uzun olması (10 saat kadar) çantada bulunması lazım. kesinlikle önerilir.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
GP GPXPB20WH Powerbank Şarj Cihazı kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayıp ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. GP GPXPB20WH Powerbank Şarj Cihazı yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat