HP 250 G4 M9S61EA Laptop - Notebook Yorumları

HP 250 G4 M9S61EA Laptop - Notebook yorum ve tavsiyeleri

(3 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • HepsiB. aracılığıyla, 13.09.2016
  Süper

  Beklentilerimi karşıladı. Bu fiyatlarda geziniyorsanız kesinlikle öneririm. Piyasayı kurcalayın, oyun oynuyorsanız işlemcisinin yetersiz olduğunu söyleyebilirim.

 • HepsiB. aracılığıyla, 14.11.2015
  süper

  bu fiyata alıyosanız bundan başka önermem

 • HepsiB. aracılığıyla, 13.11.2015
  STOK BİTMEDEN ALIN BU FİYATA BEDAVA

  ÜRÜN ESKİ HP LER GİBİ DEĞİL ÇOK İNCE VE ŞIK TASARIMA SAHİP. KESİNLİKLE ISINMA SORUNU YOK. KUTU İÇİNDEN DRVER CD Sİ ÇIKMIYOR. HP SUPPORTTAN DRİVER İNDİRMENİZ GEREK. WIN8,1 YÜKLERSENİZ WIFI DRIVERİNİ WIN7 64 BIT OLANI İNTİRİP SETUP DOSYASINI WIN7 MODUNDA ÇALIŞTIR DEMENİZ GEREKLİ YOKSA DRİVERİ SÜRÜCÜ İMZALANAMADI OLARAK HATA VERİYOR. MÜŞTERİ HİZMETLERİ BİLE SORUNU ÇÖZEMEDİ . BUNU UNUTMAYIN. ÜRÜN ÇOK SAĞLAM VE FİYAKALI ULTRA SESSİZ VE ÇOK HIZLI.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
HP 250 G4 M9S61EA Laptop - Notebook kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayıp ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. HP 250 G4 M9S61EA Laptop - Notebook yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat