KitchenAid 5KFC0516EER Empire Kırmızı Mutfak Robotu yorum ve tavsiyeleri

KitchenAid 5KFC0516EER Empire Kırmızı Mutfak Robotu Yorumları

KitchenAid 5KFC0516EER Empire Kırmızı Mutfak Robotu

(8 yorum)

8 Yorum

5
6 yorum
2
1 yorum
1
1 yorumyorumları yıldız sayısına göre filtrele:
yorumları sağlayıcıya göre filtrele:
sil Lütfen aratılacak kelimeyi yazınız
 • Amazzon aracılığıyla, 15.08.2021
  Tek elle rahat kullanım kolaylığı.

  Güçlü motor, sağlam materyal, tek elle kullanım, sulandırmadan parçalı kesim. Fiyatı yüksek ama piyasadaki ürünlerden çok farklı. Pratik yardımcı.10 yıllık Kithhenaid mutfak şefimden sonra güvenerek aldım.

 • Amazzon aracılığıyla, 07.08.2021
  Çok zayıf ya da bozuk

  Ürün zayıf biraz muzlu süt yapıyırum muzları bile parçalamıyor eskiden büyük olanı kullandım daha iyiydi bu pek işe yaramaz bozuk olabileceğini de düşündüm amazzonda indirimden aldım acaba bozuk ürün mü gönderildi yumuşak meyveleri dahi parçalamıyor

 • Amazzon aracılığıyla, 23.05.2021
  Humusta sınıfı geçti...

  Benim için bu tür aletlerde tek kriter var. Kesintisiz şekilde humus yapabilmek. Sınıfı geçti bir kez bile ısınıp durmadı ve zorlanmadı. Önceki tefal 700w olmasına rağmen, en az 4-5 kere duruyordu makine. Ve çileye dönüşüyordu. Ama kitchenaid’de bu yaşanmadı. Tek sorun humus biraz pürüzlü oldu. Ama o da benim hatam çok fazla nohut koydum içine. Diğer havuç vs. zaten çok iyi kıyıyor. Hepsi eşit oluyor parçaların. Fakat iyi el ayarı yapmak lazım. Kaçırınca çok ince kıyıyor. Yine de eşit oluyor ama.--Bir ekleme yapmak istedim. Bu makinenin gücünü anlamak için sorbet yapmayı denedim. Donmuş meyveleri (mango, muz, yaban mersini, vs.) içine atıp -biraz da korkarak- çalıştırdım. Üstüne yapışkan agave şurubu/bal eklememe rağmen sorunsuz çalıştı ve muhteşem bir sonuç elde ettim. Makineyi uzun çalıştırmak gerekiyor ama unutmayın. Olmadı, dönmüyor diye vazgeçmeyin. Dondurma yaptı resmen alet. Yani zayıf çalışıyor diyen arkadaşa sanırım bozuk gitmiştir.

 • Amazzon aracılığıyla, 23.05.2021
  Humusta sınıfı geçti...

  Benim için bu tür aletlerde tek kriter var. Kesintisiz şekilde humus yapabilmek. Sınıfı geçti bir kez bile ısınıp durmadı ve zorlanmadı. Önceki tefal 700w olmasına rağmen, en az 4-5 kere duruyordu makine. Ve çileye dönüşüyordu. Ama kitchenaid’de bu yaşanmadı. Tek sorun humus biraz pürüzlü oldu. Ama o da benim hatam çok fazla nohut koydum içine. Diğer havuç vs. zaten çok iyi kıyıyor. Hepsi eşit oluyor parçaların. Fakat iyi el ayarı yapmak lazım. Kaçırınca çok ince kıyıyor. Yine de eşit oluyor ama.

 • HepsiB. aracılığıyla
  (Ürünü satın aldı)

  Çok güzel ürün çok teşekkür ederim

 • Amazzon aracılığıyla, 10.04.2021
  Üründe teknik tasarım sorunu mevcut

  Alalı 1 hafta olmadı. 5. kullanımda kulplu çalışma hazesinin orta kısmındaki baca gibi olan ve takma aparatının geçtiği bölümün ağız kısmının iç cephesinde sürtmeden dolayı yüzeyinde aşınma oldu. Sanırım bıçak dönerken adaptörde balans yaratınca iç kısım bu plastik kısıma sürtüyor. Fotoğraflarını çekmiştim ama fotoğraf yükleme seçeneği yok sanırım. İyi bir marka. Her türlü mühendisliği düşünmüşlerdir dedim ama böyle bir olayla karşılaşınca şaşırdım ve üzüldüm. Hevesle almıştım.

 • HepsiB. aracılığıyla
  (Ürünü satın aldı)

  bence muhteşem. verdiğim paraya değdi.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 14.03.2021
  kitchenaid doğrayıcı

  Olumlu yönleri: Kitchenaid ürünlerinden memnunum şimdi doğrayıcısı kullanımı pratik hızlı ve tezgah üstünde fazla yer kaplamıyor tam bir yemek tutkunları için mutfak dostu

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
KitchenAid 5KFC0516EER Empire Kırmızı Mutfak Robotu kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. KitchenAid 5KFC0516EER Empire Kırmızı Mutfak Robotu yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat