Logitech K480 920-006370 Klavye Yorumları

Logitech K480 920-006370 Klavye yorum ve tavsiyeleri

(52 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • NI1 aracılığıyla, 05.12.2020
  Çok güzel

  Valla bu fiyata ikinci elini satanlar var. Ürün US klavye formatıyla geliyor, görselde gözüktüğü üzere. Fakat tuşların yerini zaten kas hafızası biliyoruz. Bilgisayar ayarlarından İngilizce veya Türkçe olarak siz ayarlayabilirsiniz. Bağlantılar ve ürün kalitesi tam beklenildiği seviyede. Mağaza gayet ilgili olabildiğince hızlı dönüş yapıyorlar. Eksileri: Tuşlar beklediğimden bir tık daha sesli fakat ses ucuz plastik sesi değil aksine yumuşak fakat yüksek Tablette çalışacaksanız masada bakış hizası mükemmel fakat kucakta uzun süre çalışılmaz.

 • NI1 aracılığıyla, 07.11.2020
  İngilizce Klavye

  İngilizce klavye olması dışında başarılı. Geçişler oldukça hızlı

 • NI1 aracılığıyla, 15.01.2020
  5 yıldız

  Gayet iyi ve anlatıldığı gibi ayrıca jelibon için teşekkürler😁😁😁

 • HepsiB. aracılığıyla, 13.08.2019
  ihtiyaçlarıma cevap veriyor

  Tabletim standda çok sabit bir şekilde laptop gibi duruyor. Kılıflı türkçe bluetooth klavye seçeneği çok az olduğu için standlı klavye benim tercih sebebim oldu. Tuş sesi takıntısı olmayan ve sürekli çantamda taşıyorum diyenler 2 kez düşünebilir. Ancak ev içinde çok kullanışlı, dizimden indirip yatağa bırakıp rahat kullanıyorum(tablet düşer mi kaygısı olmadan). Bir de tuş aydınlatması olsa çok daha iyi olurdu.

 • HepsiB. aracılığıyla, 18.07.2019
  Başarılı Ürün, İlgili Satıcı (Ağır olmasının sebebi tablet)

  Kargo hızlı, paketleme gayet yeterliydi. Logitech'te sorunlu ürün yok gibi bir şeydir zaten ama benim ilk aldığımda küçük bir problem çıktı. Satıcı (Istanbul reyon) hiç sorgulamadan değiştirdi. Ürün gayet sorunsuz çalışıyor. Cihaz geçişleri gayet iyi. Türkçe karakter sorunu yok (Android'te kullandığınız klavyeden kaynaklı sorun olabilir, kurcalayınca çözülüyor). Ağır olduğu için eleştirenler, tabletin ağırlığını hesap etmiyorlar. Zaten, tablet koyulduğunda devrilmesin diye özellikle ağır yapılmış. Aksi halde tabletin devrilmemesi imkansız olurdu. Öyle aşırı bir ağırlığı da yok zaten. Piyasada daha uygun fiyatlı olup da İngilizce klavye olanlar da var. Yanında Türkçe karakterleri yapışkan olarak gönderiyorlar. Bu, kesinlikle öyle değil, altını çizeyim. Klavyede Türkçe karakterler var ve sorunsuz çalışıyor. Özetle, mobil cihazlarınıza da benim gibi fazla not almanız gerekiyorsa ve dokunmatik klavye sizi de benim gibi bezdiriyorsa, hem bilgisayarda hem de diğer cihazlarda aynı anda kullanabileceğiniz kompakt bir klavye arıyorsanız, düşünmeden alın.

 • HepsiB. aracılığıyla, 04.07.2019
  Pil ömrü ve malzemesi güzel. Stabil.

  Pek çok markadan ürünler kullandım. Logitech ve emsali olan diğer markanın pahalı-ucuz setleri takımları vs var. Her ikiside ucuz ürün bandındaki ürünleri kalitesi iyi değil. Pahalı ürün bandındaki ürünleri ile ilgili logitech diğer firmadan bir tık daha kaliteli ve pahalı ürün üretiyor. Kalem pil kullanım süresi logitech lerde çok daha fazla(klavye fare vb fark etmeksizin). Şahsen klavyeyi çok beğendim. Tek eksi yanı, tuşları daktilo gibi ses çıkartıyor ve parmak kütletenler için ideal olmayabilir. Tabi bilgisayarımda M400 kullanıyorum. Ona kıyaslamada yapmış olabilirim. Bekleme moduna geçtiğinde pasif hale geliyor. Tek tuşla uyanıyor.

 • NI1 aracılığıyla, 21.05.2019
  Teşekkürler

  Ürün oldukça kullanışlı 3 cihaz ile de kullanabiliyorum beklediğimden ağır ama cihazların düşmemesi adına olumlu klavye tuşlarının rengi biraz gövdeye göre bir ton krem bağladıktan sonra herhangi bir ayar yapmak zorunda kalmadım direkt olarak kullanmaya başladım. Tuş aralıklarına normal yazımda sıkıntı çıkarmıyor fakat tek elle kullanımda biraz alışma süreci gerekecek gibi duruyor. Tavsiye ederim.

 • NI1 aracılığıyla, 10.05.2019
  İlgili ve Hızlı

  Üründen ve satıcıdan memnun kaldım.

 • NI1 aracılığıyla, 23.03.2019
  Tek kelime ile mükemmel

  saat 4:30 da sipariş verdim. Ertesi gün elime geçti. Süper hızlı kargo. Yalnız Yuriçi kargo cumartesileri dağitım yapmadığı için elden teslim aldım. Ürün çok kaliteli. zaten bu markaya hep güvenirim. Tek eksiği Türkce karakterler yok. Onu da içinden çıkan stickerlar ile hallediyorsunuz. çok kullanışlı bir ürün. ipadim artık laptop oldu. Teşekkürler.

 • HepsiB. aracılığıyla, 11.03.2019
  Küçük problemler...

  Ürünün dış jelatin ambalajı yoktu, içinden kullanma kılavuzu çıkmadı, sağ tarafta birleşme noktası 3 mm kadar ayrıktı, tüm bunlara rağmen ezik çizik yoktu ve klavye tam fonksiyonlu çalışıyor, ŞÜKÜR. Elektronik cihazlarda üretimden kaynaklı hatalar şans işi fakat satış ve dağıtımdan kaynaklı ayıp ve kusurlara ne demeli bilemiyorum. Diğer alıcılara bol şans.

 • NI1 aracılığıyla, 02.03.2019
  Değişim

  Ürün hiç bir cihazla bluetooth bağlantı kuramıyordu. Mağazayla iletişime geçince derhal değiştirdiler. Sorun yaşamadım sayabilirim

 • HepsiB. aracılığıyla, 06.01.2019
  Başarılı Ürün

  Malzeme kalitesine söylenecek söz yok, logitech kalitesini hissediyorsunuz. Kutu içinden 2 adet AAA pil ile birlikte geliyor. 3 farklı cihaza sorunsuz bağlanıyor ve geçişleri beklediğimden hızlı. Farklı tip cihazları tek klavye ile idare etmek isteyenler için uygun bir ürün. Tek olumsuz tarafı taşımayı düşünenler için yaklaşık 800 gramlık bir ağırlığa sahip, Gittiği her yere beraberinde götürmek isteyeceklerin dikkate alması gerekecektir.

 • HepsiB. aracılığıyla, 17.12.2018
  Merak edilen sorular için (Ben beğendim).

  Kargom bugün geldi. Çok hızlı geldi teşekkür ederim. Klavyede en çok türkçe karakterin olup olmadığını merak ediyordum. Klavyede türkçe karakterler var ve sıkıştırılmamış şekilde çok güzel. Şuan ipadim (9.7) ve telefonum ikiside dik bir şekilde klavyede duruyor, tabletim yan şekilde tek başına sığıyor az yerde kalıyor ama telefon sığmaz yanına. Ve ikisinede aynı anda bağlı şuanda. Tekerleğin tek bir hareketiyle geçiş yapabiliyorum. Kurulumuda oldukça kolaydı hatta kurulum bile yaptım denmez. Klavyede pille beraber geliyor. Pili 2 yıl kadar kullanabileceğimizi duydum. Klavye oldukça ağır yani bayağı nerdeyse 1 kilogram sebebide tableti veya telefonu dik tutabilmek için bu ağırlık fiziki olarak gerekli. Uzun süre dizlerinizin üzerinde kullandığınızda biraz canınızı sıkabilir. Fiyat ve kalite olarak kesinlikle sizi geride bırakmayacak bir ürün. Yazım kullanım olarak benim alışık olduğum klavyelerden olduğu için bana güzel geldi, bence bu göreceli bir şey olduğu için pek yorum yapmayacam ama şunu söyleyebilirim tuş sesleri biraz fazla olabilir, sınıf veya toplantılarda kullanılacaksa buna dikkat edilmeli. Umarım merak ettikleriniz cevaplandırdım (bu yorumu klavyeden yazdım).

 • NI1 aracılığıyla, 13.12.2018
  Bağlantı sorunlu, ingilizce klavye

  Ürünün içinden kurulum ve kullanım kılavuzu çıkmadı. Hadi onu webden cozduk. Klavye ingilizce...bazı harflere sticker yapıştırıp kullanıyorum. Ambalaj logitech orjinal kutusu değil. Bu beni biraz ürküttü. İlk gün bağlandı, 2. gün bilgisayar görmesine rağmen baya uğraştım bağlanamadı. Hastanenin bilgisayarcısı geldi. O da epeyce uğraştı, sonra 2. banda tekrar tanıttı e oldu. Velhasıl çok memnun kalmadım açıkcası

 • NI1 aracılığıyla, 10.12.2018
  Hızlı kargo, teşekkürler!

  Bu klavyeyi tablet ve telefon yan yana kullanmak için aldım. Almadan önce araştırmıştım. İşini gayet iyi yapan klavye. Logitech yazan bir kutudan gelmiyor. İngilizce tuş dizilimi ve yanında türkçe stickerlar var. Kurulumu çok kolay ve şık bir klavye. Evde stand işimide çözmüş oldum. Ürünün içerisinden bir kullanım klavuzu garanti belgesi çıkmıyor.

 • HepsiB. aracılığıyla, 01.12.2018
  Beş Yıldız

  Ürünü birkaç gündür kullanıyorum. Öncelikle macbook, ipad ve iphone kullanıcısıyım, ürünün tanıtımında ve diğer tanıtım videolarında söylenildiği üzere bir çalışma istasyonu olarak aldım. Diğer yandan ikinci amacım ipadimle dışarıda çalışabilmekti. Şu an itibariyle bu amaçlar için uygun olduğunu söyleyebilirim. Bir anlamda modern daktilo hissine sahip ki yine tanıtım videolarından görerek ve isteyerek aldığım bir özellik bu. Klavye hissini ve sessini severim, yani tuşları sessiz ve hissiz değil, bunu bilerek alınız. Ürünün bağlantı ve senkronizasyon sorunu yok. ürün şuan 3 IOS aygıta tanımlı ve 1sn civarında bir geçiş hızına sahip, bence tatmin edici. malzeme kalitesi olarak sert plastik ile yumuşak arasında bir dokuya ve muhtemelen kaliteye sahip yani orta düzeyde, daha iyi olabilir miydi? evet olabilirdi. Ancak üst malzeme kalitesindeki logitech klavye fiyatları muadil özellikler açısından biraz fazla. Genel öneriler: 1- ürünü ipad için alacaksanız kılıf-klavye kadar mobil değil, yani ofis içinde hem klavyenizi hem de ipadinizi dolaştırmak için bir çanta kullanmanız lazım. 2- ürünü sadece bilgisayarınıza entegre edip kullanacaksanız, uzun süreli kullanımlarda yorabilir, zira ürünün alt kısmında bir yükseklik ayarı yok bence en büyük eksiği bu. diğer taraftan göründüğü üzere numpad de mevcut değil ancak benim ihtiyacım olmadığı için sorun olarak görmüyorum. 3- ürün bir anlamda work-station ilk girişte belirttiğim gibi masa başında aygıtlar arası geçiş ve dolayısıyla çoklu aygıt kullanım desteği için gayet iyi. birkaç defa, ipadimle klavyemi alıp kafede birkaç sayfalık yazılar yazdım, ürünün gövdesinin en görünen kısmı olan ipad için konulan yuvaya ipad2017 9.7 yatay olarak tam oturuyor, oynama ve düşme kesinlikle yok. modern bir daktilo gibi kullanabiliyorsunuz. ortalama büyüklükle bir elim var, klavyenin eni ve boyu sahip olduğum 13 inçlik macbook ile neredeyse aynı, yani ipad klavye-kılıflardan büyük, tuş aralıkları gayet iyi, farklı tuşlara eliniz kaymıyor.

 • NI1 aracılığıyla, 25.11.2018
  Klavye Türkçe değil!

  Klavyenin içinden Türkçe karakterler yapışkan etiket olarak çıkıyor. İşin kötüsü, klavye üzerindeki tuş sayısı, verilen etiketle yapacağınız tuş dizimine uygun değil. Bunları dert etmiyorsanız, ya da zaten İngilizce klavye arıyorsanız güzel bir ürün.

 • NI1 aracılığıyla, 21.11.2018
  teşhir ürünü olabilir

  Ürün iyi de kullanılmış daha önce

 • NI1 aracılığıyla, 30.03.2018
  ürün güzel

  ürün beklediğimden büyük çıktı ama kalitesi belli trşekkürler hızınoz için

 • NI1 aracılığıyla, 14.11.2017
  türkçe klavye değil yanında sticker var

  Ürün güzel fakat cep telefonuma bağlandığımda türkçe karakterlerle yazamıyorum. mağaza türkçe klavye etiketleri göndermiş onları uygun olan yerlere yapıştırdım laptop da herhangi bi sıkıntı yok fakat cep telefonuma yazmaya başlayınca tuş takımının yerleri ingilizce klavyedekileri çıkarıyor bu şekilde yazı yazmak zor oluyor. nasıl düzeleceği konusunda fikri olan varsa yazabilir.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Logitech K480 920-006370 Klavye kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayıp ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Logitech K480 920-006370 Klavye yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat