Microsoft Mobile 1850 U7Z-00057 Camgöbeği Mouse Yorumları

Microsoft Mobile 1850 U7Z-00057 Camgöbeği Mouse yorum ve tavsiyeleri

(380 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • HepsiB. aracılığıyla
  (Ürünü satın aldı)

  Eliniz büyükse biraz zor oluyor onun dışında iyi ürün

 • HepsiB. aracılığıyla
  (Ürünü satın aldı)

  üründe sorun yok ancak satıcı kullanılmış ürün gönderiyor hoş bir durum değil

 • HepsiB. aracılığıyla
  (Ürünü satın aldı)

  Mavisinin tonu çok güzel keşke usb kısmı da aynı renk olsaymış. Tık sesi ve tıklama hissi çok tok değil fakat fiyatına göre iyi

 • HepsiB. aracılığıyla
  (Ürünü satın aldı)

  Tavsiye ederim. Memnunuz.

 • HepsiB. aracılığıyla
  (Ürünü satın aldı)

  On numara beş yıldız

 • HepsiB. aracılığıyla
  (Ürünü satın aldı)

  Too much mouse for the money my second one!

 • HepsiB. aracılığıyla
  (Ürünü satın aldı)

  Ürün fiyat/performans için çok iyi ve zaten Microsoft kalitesi, tak ve çalıştır konseptinde. Ancak satıcı yani adı galiba nethouse idi daha özenli paketleme yapabilirdi. Ürünün her ne kadar koruyucusu ve sıkı bir kabı olsa da kutulu ürününü kendine göre daha büyükçe bir kutuya koyup öylece göndermiş. Aynı anda aldığım alüminyum tek parça Ürünün 2 ayrı patpata konularak ( hem Ürün hem de kutunun çevresine) gönderildiğini ve kargocuların paketleri oradan oraya atarak taşımak zorunda kaldığı düşünüldüğünde ve bu hassas ve bozulabilir bir cihaz yani mouse olduğu düşünüldüğünde kutu içindeki Ürün etrafında boşluk kalmayacak şekilde patpata sarılmalıydı.

 • HepsiB. aracılığıyla
  Ne iyi ne kötü

  Ürünü yorumlara bakarak satın almıştım. Öncelikle söylemeliyim ki evet kargo çok hızlı geldi ancak kargo hiç korunaklı değildi ve yırtılmış bantı çıkmış bir şekilde gönderildi. En azından düzgün ve bir kutunun içine konularak gönderilse daha sağlıklı olur diye düşünüyorum. Yeni almış olmama rağmen ara sıra donuyor ve kesinlikle mause tık sesi yüksek. Hafif salladığımda da büyük ihtimal topun sesi geliyor. Renk olarak,elime sığması ve fiyat olarak gayet güzel ancak performans işini ileride daha iyi anlayacağım. Bundan önce HP Z3700 tek sorunu elime küçük gelmesiydi ama keşke ondan alsaymışım.

 • HepsiB. aracılığıyla
  (Ürünü satın aldı)

  f/p ürünü teşekkürler.

 • HepsiB. aracılığıyla
  (Ürünü satın aldı)

  Kaliteli ve bu fiyata alınabilecek en iyi kablosuz mouse bence

 • HepsiB. aracılığıyla
  (Ürünü satın aldı)

  Kaliteli urun

 • HepsiB. aracılığıyla
  (Ürünü satın aldı)

  Microsoft kalitesinde bir mouse, bu fiyata başka bir yerde bulunmaz.

 • HepsiB. aracılığıyla
  MicrosoFT!

  Öncelikle Microsoft'tan bahsediyoruz. Bu paraya gidip Logitech, Inca, Asus VS. alacağınıza bu cihazı alın. Pil ömrü ortalama 9 ay gidiyor. İçerisinden çıkan Duracell pil tam 9 ay sonra bitti üstelik günün 15-16 saati bilgisayar başındayım Mouse kullanılmadığı zaman kendisini otomatik kapatıyor kullanmaya başladığınız an devreye giriyor. 1 saat boyunca kullanmazsanız kendisini devre dışı bırakıyor. Ele tam oturur vaziyette, tık sesi elbette var. Renk olarak seçenekleri çok fakat mavi rengi muazzam önce ki Mouse'u köpeğim parçaladığı için hiç düşünmeden tekrar bunu aldım. Özellikle çok fazla oyun oynuyorum ve aşırı ideal bir mouse. Ömrümün sonuna kadar Microsoft'tan şaşmadım şaşmam. Mouse dediğimiz budur, düşünmeden alın.

 • Amazzon aracılığıyla, 12.08.2023
  Kötü Ürün

  Aldıktan 6 ay sonra scroll tuşu bozuldu ve sol klik temassızlık yapıyor

 • Amazzon aracılığıyla, 13.07.2023
  Kaliteli ve şık

  Microsoft kalitesi 👍🏻

 • Amazzon aracılığıyla, 06.07.2023
  Memnun kalmadım.

  Çöpe attım.

 • Amazzon aracılığıyla, 08.06.2023
  6 aylık ömür

  Merhaba. Ürünü Aralık ayının sonunda aldım. 07.06.2023 tarihi itibariyle çalışmıyor. ne bağlanabiliyor. ne ışığı yanıyor. Hiçbir hayat emaresi yok. Üstelik ofiste mesai saatleri içinde kullanılan bir ürün.

 • Amazzon aracılığıyla, 12.05.2023
  Olması gerektiği gibi

  Eşim için aldım. Word, excel vb office programlarında kullanıyor. Şimdilik bir şikayetini duymadım (:

 • Amazzon aracılığıyla, 20.04.2023
  Muadilleri arasında bence dayanıklı

  Bu fiyat bandında Asus-Logitech-Hp-... ürünlerini fazlaca deneme fırsatım ne yazık ki oldu, çünkü umduğum dayanıklılığı yakalayamadım. Kiminde her seferinde scroll bozuldu, kiminde klik tuşlar bir zaman sonra stabil çalışmaz oldu. Araştırınca zaten ürün bazında kronik sorunlar olduğu görülebiliyor fakat can sıkıyor bir yerden sonra. Bu üründe beni rahatsız eden şey biraz ufak olması ama boyut sorunu diğer markalarda da benim için problem o yüzden bu durumu bu ürün için de görmezden geleceğim. Klik sesi fazla rahatsız edici gelmedi fakat keşke sessiz olsaymış, sessiz klik artık standart olmalı artı bir özellik gibi sunulmamalı. Tutuş pozisyonu bu şekil simetrik ürünleri daha önce hiç kullanmamış olanlar için bütün markalarda başlarda biraz rahatsız gelebilir. Benim ana beklentim bu ürün için dayanıklılık yani üstte bahsettiğim sıkıntıları ya çok ileri zamanlarda vermesi, mümkünse de hiç vermemesi. Kullanım süresi olarak şu ana kadar bir problem ile karşılaşmadım, bu süreye kadar diğer markalarda sorun yaşamıştım. Muhtemelen bu ürün vadesini doldurunca tekrar bu ürün veya Microsoft ürünleriyle devam ederim.

 • Amazzon aracılığıyla, 18.04.2023
  Sol tık bozuldu

  Sol tık kısmı 2 kere basıyor, 1 sene olmadan bozuldu

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Microsoft Mobile 1850 U7Z-00057 Camgöbeği Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayıp ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Microsoft Mobile 1850 U7Z-00057 Camgöbeği Mouse yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat