Microsoft U7Z 00013 Mavi Mouse yorum ve tavsiyeleri

Microsoft U7Z 00013 Mavi Mouse Yorumları

Microsoft U7Z 00013 Mavi Mouse

(261 yorum)

261 Yorum

5
186 yorum
4
48 yorum
3
13 yorum
2
7 yorum
1
7 yorumyorumları yıldız sayısına göre filtrele:
yorumları sağlayıcıya göre filtrele:
sil Lütfen aratılacak kelimeyi yazınız
 • Trendyol aracılığıyla, 04.12.2021
  (Ürünü satın aldı)

  Kaliteli ve hızlı tavsiye ederim

 • Amazzon aracılığıyla, 01.12.2021
  Ses ve ışık var

  İlk kullanım için beğendim tıklama sesi biraz fazla ama ben rahatsız olmuyorum ayrıca altında görünür ışık var onu bilin.

 • Amazzon aracılığıyla, 30.11.2021
  Ergonomik değil

  amazzon ve teslimatı harikaydı; fakat ürünün kendisini beğenmedim. Ağır ama hissiyatı kötü. Mousepad ile birlikte kullanıyorum, kötü bir mousepad değil ama rahatsız hissettiriyor. İş yeri içi aldım, ürünü beğenmedim.

 • Trendyol aracılığıyla, 13.11.2021
  (Ürünü satın aldı)

  hızlıa geldi başarılı ürün

 • Amazzon aracılığıyla, 13.11.2021
  Kablosuz değil

  Ürünle ilgili iki önemli nokta var:1-Kablosuz değil Bluetooth aparatlı ürün, kablosuz denilince akla direkt olarak Wireless teknolojisi kullanan ürün gelir. Yanıltıcı bir satış stratejisi izliyorlar, amazzon'a yakışmayan bir hareket.2-Microsoft olmasına güvenip almayın, ben memnun değilim. Hem çok ses çıkartıyor, hem de bi yerden sonra frekans kesintileri olmaya başlıyor. Sol klikle bir şey sürüklerken çok kısa bi aralıkta frekans kesiliyor ama siz bunu fark etmeye başlayınca can sıkıcı oluyor.Bugün olsa bu ürünü almam veya kimseye tavsiye etmem.

 • Trendyol aracılığıyla, 10.11.2021
  (Ürünü satın aldı)

  2 ay sonra maouse tekerleği bozuldu, bu kadar dandik olacağını tahmin etmemiştim.

 • Amazzon aracılığıyla, 10.11.2021
  ürün kullanılmış gibi deformeli

  ürünün alt tarafı ve usb si bolca çizikler mevcuttu ve orjinal dış kutusu yoktu.

 • Trendyol aracılığıyla, 07.11.2021
  (Ürünü satın aldı)

  Ürün fiyatına göre gerçekten çok iyi aylardır kulaknıyorum ve çok beğendim, kullanışı çok yumuşak ve rengide güzel paketleme vs bence gayet iyiydi

 • Trendyol aracılığıyla, 25.10.2021
  (Ürünü satın aldı)

  çok sağlam. iyi ki bunu almışız

 • Amazzon aracılığıyla, 19.10.2021
  İyi

  Başarılı ürün, Microsoft kaliteli. İçinden 1 tane pil bile çıktı.

 • Amazzon aracılığıyla, 16.10.2021
  Ufak, hafif şirin

  Ufak, hafif şirin..

 • Trendyol aracılığıyla, 12.10.2021
  (Ürünü satın aldı)

  İndirimden aldım güzel

 • Amazzon aracılığıyla, 08.10.2021
  Kaliteli ürün

  Ürün kaliteli. Fiyatı uygun. Tek eksiği orijinal dış kutusunun olmaması. Kısa sürede, 2 günde, elime ulaştı.amazzon tarafında satılıp gönderilmesi de artı bir değer. Diğer taraftan click sesi de normal bir mouse 'ta duyulabilecek bir ses olarak değerlendirdim, hiç te rahatsız edici falan değil (rahatsız olanlara cevaben duyurulur).

 • Trendyol aracılığıyla, 01.10.2021
  (Ürünü satın aldı)

  Ben 80 tl ye almıştım. Zaten önceden kullandığım ve sevdiğim için almıştım. Bu satıcıdan almanızı tavsiye ederim. Çünkü garanti süresi içinde bir bozulma oldu bu süreçte firma çok yardımcı oldu ve orjinali ile değişim yaptılar.

 • Amazzon aracılığıyla, 29.09.2021
  kullanılmış gibi

  Güzel paketlenmiş, kargo hızlı geldi, içinden bir adet pil çıkıyor. Mouse genel olarak iyi biraz daha bombeli olsaydı ele tam otururdu diye düşünüyorum, belki bir süre daha kullanırsam alışırım.Mouse un alt tarafındaki kaygan şeritlerde çizikler mevcut sanırım daha önce kullanılmış. Başka bir sorunu yok gibi.

 • Amazzon aracılığıyla, 29.09.2021
  ergonomik bir mouse

  Microsoft mouse'tan memnundum. Benim için ergonomisi önemli, kullanımı rahattı.Garanti süresinin bitmesine yakın arızalandı. Satıcı çok ilgiliydi, hemen aksiyon aldılar ve mouse'u iade aldılar.Her aşamada benimle iletişimi sıkı tuttular, satıcı ile ilgili problem yaşamadım.

 • Amazzon aracılığıyla, 27.09.2021
  tepkimesi iyi

  kalite ederinin üstünde.

 • Trendyol aracılığıyla, 27.09.2021
  (Ürünü satın aldı)

  Hediye olarak gönderdim çok güzel beğenildi lakin trendyol fatura adresini nereye götüreceğini hala karıştırıyor.

 • Trendyol aracılığıyla, 15.09.2021
  (Ürünü satın aldı)

  idare eder

 • Amazzon aracılığıyla, 08.09.2021
  Kısa süreli gecikme(Çözüldü)

  Windows 10 işletim sistemli cihazımda ürünü kullanıyorum. Ürün bir kaç saniye boşta kaldıktan sonra ilk hareket ettirdiğimde kısa süreli de olsa bir gecikme yaşanıyor ve bu beni çok rahatsız ediyor. Sorunun ürünün kendini kısa sürede güç tasarrufuna aldığı için olduğunu düşünmekteyim. Çözüm için bir çok forum dolaştım fakat herhangi bir çözüm bulamadım.Çözüm editi: Sorun win 10' un bu aygıtı sadece fare olarak değil, aynı zamanda usb giriş aygıtı olarak tanımlaması ve bu giriş aygıtını tasarruf amacıyla askıya almasından kaynaklı olduğunu fark ettim. Yani sadece farenin güç tasarrufu modunu kapatarak bu sorun çözülmüyor, tüm tanımlanan aygıt işlevlerinin de tasarruf modunu kapatmanız gerekiyor.denetim masası>donanım ve ses> aygıtlar ve yazıcılar> Mobile Mouse 1850>özellikler>donanım> 'USB Giriş Aygıtı' ndan herhangi birini seçin ve özellikler bölümünde genel kategorisinin altında 'ayarları değiştir' butonuna tıklayın. Güç yönetimi kısmında en baştaki tiki kaldırın ve ayarı kaydedin. Bunu listede gözüken tüm USB Giriş Ayıtları için tekrarlayın.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Microsoft U7Z 00013 Mavi Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Microsoft U7Z 00013 Mavi Mouse yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat