Philips SHE3900GD Gold Kulaklık Yorumları

Philips SHE3900GD Gold Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

(3 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • HepsiB. aracılığıyla
  tespit

  Kulak tıkacı olarak işe yarar dışarıdan çok ses almıyor müzik sesini dışarı az veriyor, mikrofon yok, ses düzeyi düşük, ses temiz.

 • HepsiB. aracılığıyla, 29.07.2016
  Ortalama fp kulaklık

  Fiyat performans oranı iyi. Fiyatından ne bekliyorsanız onu alıyorsunuz. Bass tiz oranları ortada bırakılmış.

 • HepsiB. aracılığıyla, 25.05.2015
  Üzerine düşeni fazlası ile yapıyor.

  Arkadaşlar bilmeyenler için söyleyeyim. Ses siteminde kaliteyi %50 etkileyen faktör donanım, diğer %50 basitçe konuşmak gerekirse ses kartıdır. Bu kulaklığı eğer ki kaliteli bir ses kartında kullanırsanız inanılmaz ses veriyor. Şahsen Sennheiser müptelası biri olarak konuşuyorum kesinlikle muadil bir üründür. Fiyatına göre ise mükemmel bir ürün. Tek kötü yanı kablonun fiziken zayıf olması. Kalın tek lastik kablolara nazaran biraz erken yıpranır. Ama kesinlikle tavsiyemdir.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Philips SHE3900GD Gold Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayıp ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Philips SHE3900GD Gold Kulaklık yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat