Pioneer SE-MJ722T-W Kulaklık Yorumları

Pioneer SE-MJ722T-W Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

(2 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
  • HepsiB. aracılığıyla
    (Ürünü satın aldı)

    C.tesi sipariş verdim salı elime ulaştı. Firma paketlemeyi çok güzel yapmış. Kargo belli ki biraz kaba davranmış paket dışında yamulma vardı. Kulaklığa gelirsek, sesi biraz alttan geliyor gibi hissettim lakin bende Pioneer SE-MJ721 var. MJ721 Tiz ve bass konusunda ben, çok tatmin eden bir kulaklıktı lakin dışarıya ses verip dışarıdan da alıyordu. Bass'ı 722 kadar güzel değil lakin tizi güzel. 722 yalıtım konusunda cidden çok tatmin etti. 721 ile sesi fullerken 722'de fazla açmama gerek kalmıyor. Ekolayzer sayesinde tiz sorununu da çözebilirsiniz. Kulaklığı tavsiye eder miyim, edebilirim ama 721 ile arasındaki fiyat farkına bakarsak ve 722 size pahalı gelmiş ise 721'i de alabilirsiniz. Ben iki kulaklığı da kullandığım için böyle düşünüyor olabilirim. Eğer 2 kulaklığı da deneme fırsatınız olursa deneyin derim. Pioneer bass ve tiz konusunda cidden efsane bir kulaklık. Fiyat emsallerindeki kulaklıklarla asla karşılaştırmayın derim.

  • HepsiB. aracılığıyla

    2016'da aynı kulaklığı almıştım şimdi o bozuldu yine aynısını alıyorum. Pioneer bence en kaliteli kulaklıklardan birini yapmış f/p'ye gelecek olursak bence bir numara. Bozulma sebebi dış etmenlerdendi. Mesela kablonun bir kısmı kesilmişti öyle bile tam performans verebiliyordu. Gelelim eksiklerine ilk başlarda rahat değildir kullandıkça açılır ama size uyum sağladıktan sonra bırakamazsınız, uzun yıllar sonucu malzeme kalitesi her ne kadar iyi olsa da olamaya da çalışılsa her türlü deformeye uğruyor bir kaç yıl sonra ped kısımları hafiften soyulmaya başlıyor.Kablosu normalde birleşik aldıktan bir iki hafta sonra yapışkanları atar ayrık olur ama sıkıntı olmuyor sadece ufak bir kablo karmaşası oluyor.Gelelim neden yıllar sonra yine aynı kulaklık hem de bu kadar olaydan sonra :) Bu kulaklık yerine diğer markaları alabilirsiniz ancak bu fiyata bu kaliteyi elde edemezsiniz diye düşünüyorum çünkü benzer fiyatlı oyun kulaklıklarıyla ses kalitesi karşılaştırılamaz bile oyuncu kulaklıklarında nereye denk diyorsanız ilk aldığınız gün ve taktığınız cihazın ses kartına, telefon ize ses özelliğine bağlı olarak cloud 2 sesini alabilirsiniz müzik kalitesinde. Ama yıllar sonra 300-400tl lik oyuncu kulaklığı performansı verir müziklerde nedenini bilmiyorum ya da bana öyle geliyor :D Toparlayacak olursak bu fiyata incecik kablosu olupta 3-5 ay sonra elinizde patlayacak olan sony, philips gibi markaların kulaklıklarını arzuluyorsanız deneyin derim çünkü onları da kullandım ve bu kulaklık onların bulunduğu segmentte en üst gibi bir şey. Son olarak süper hızlı kargo dediler ancak süper yavaş çıktı.Şöyle normalde dedikleri gibi mesai saatleri ve iş günü içerisinde kargoya verildi ancak kargo hala aynı yerde ve bugünler özel günlerde değil ki yoğunluk olsun ona hak vereyim. Alırken iki kere düşünün tarih olarak biraz eski ama hala çok iyi ses veriyor karar sizin, öneririm en az 2-3 yıl hatta düzgün kullanırsanız 4-5 yıl yolda bırakmaz.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Pioneer SE-MJ722T-W Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayıp ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Pioneer SE-MJ722T-W Kulaklık yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat