Piranha Zoom II Tab 7 Tablet PC Yorumları

Piranha Zoom II Tab 7 Tablet PC yorum ve tavsiyeleri

(2 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
  • HepsiB. aracılığıyla, 20.05.2014
    Kullanışlı

    Tablet elime geçeli yaklaşık 10 gün oldu. Ürün yeni olduğu için tedarik süreci uzun sürdü. Tablete gelecek olursak fiyatına göre çok güzel bir tablet. İnternete bağlanmasında herhangi bir sorun yok. Menü tuşları son derece kullanışlı. Daha eVvel piranha business tab 2/3 ü kullanmış biri olarak onların performansından çok daha iyi diyebilirim. Ekran biraz karanlık gibi. Ama parlaklığı son seviyeye getirirsek yinede güzel görünüyor. Sonuç olarak tavsiye ederim.

  • HepsiB. aracılığıyla, 19.05.2014
    gayet güzel

    ürün 3 gün önce elime ulaşdı hiç bir sıkıntısı yok 2 şey dışında batarya sı çok kısa gidiyor ve tablet çok ısınıyor bunlar dışında çözünürlük performans çok güzel.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Piranha Zoom II Tab 7 Tablet PC kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayıp ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Piranha Zoom II Tab 7 Tablet PC yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat