Redline M770 Uydu Alıcısı yorum ve tavsiyeleri

Redline M770 Uydu Alıcısı Yorumları

Redline M770 Uydu Alıcısı

(10 yorum)

10 Yorum

5
1 yorum
4
3 yorum
3
3 yorum
1
3 yorumyorumları yıldız sayısına göre filtrele:
yorumları sağlayıcıya göre filtrele:
sil Lütfen aratılacak kelimeyi yazınız
 • Trendyol aracılığıyla, 06.03.2022
  (Ürünü satın aldı)

  hızlı teslimat orun kaliteli aynı bekledim gibi

 • Trendyol aracılığıyla, 01.03.2022
  (Ürünü satın aldı)

  Gayet güzel

 • Trendyol aracılığıyla, 12.01.2022
  (Ürünü satın aldı)

  yayin donuyor arada daha çok wifi özelliği için aldim ama wifi özelliği çalışmıyor bulmuyor bağlantıyı

 • Trendyol aracılığıyla, 25.10.2021
  (Ürünü satın aldı)

  Wi fi bağlantısı kuramamasına rağmen ürünü kabul ettim çünkü kablolu bağlantısında sorun yoktu. Faturasız geldiği için adıma bir fatura gönderilmesini ise günlerdir bekliyorum. Bunun haricinde ürünü kullanmaktan memnunum. Lütfen faturalarını da ürünle birlikte gönderiniz Trendyol asistan ile faturayı talep ettim ve ben hala adıma bir fatura gönderilmesini beklemekteyim.

 • NI1 aracılığıyla, 28.12.2020
  Çok kötü uydu alıcısı

  Kanal listesi Yazılımı güncel gelmedi. Yazılım için ekstra masraf yapmak zorunda kalıyorum. Açıklamada yazdığı video formatlarının hiçbirini tanımıyor. 100 liralık bir uydu alıcısından farkı yok. 160 lira fazladan ödemiş durumdayım. Sonuç; hiç memnun kalmadım.

 • NI1 aracılığıyla, 23.11.2019
  mükemmel

  üründen gayet memnun kaldım paramın karşılığını azlasıyla aldım teşekkürler

 • NI1 aracılığıyla, 29.01.2019
  İnternet APP ler eksik. richTV RedTV çalışmıyor

  İnternet APP olarak sadece youtube yüklü geldi. Diğer bahsedilen uygulamalar yok. maps weater v.s. yok. RedlTV çalışmıyor. RicTV çalışıyor. Kumanda da harf yazılabilseymiş daha iyi olurmuş. Xtream Codec ne işe yara çözemedim o kadar çalışan şifre adres girdim bir şey olmadı. kumandanda ekran klavyesi ile yazmak çok zor. Uydu olarak Kanal geçişleri iyi. Arayüz iyi. Ses Çıkışı olmadığından ses sistemine bağlantı yapılamıyor. HDMI dan TV ye TV den de kulaklık çıkışısından bağlantı yapılabiliyor. Kumandaya tepkisi yavaş.Kumanda ile ekran klavyesi kullanırken sinir olabilirsiniz.

 • NI1 aracılığıyla, 09.04.2018
  Hayal Kırıklığı

  Ürün beklediğim gibi çıkmadı malesef, kanal geçişleri oldukça yavaş ve geçiş sırasında önce sinyal yok uyarısı çıkıyor sonra kanal geliyor. Artık tüm cihazlar mı böyle bende ki mi böyle çıktı bilemiyorum.

 • NI1 aracılığıyla, 16.09.2017
  uydu cihazı

  ürün anlatıldığı gibiydi bi sıkıntı yaşamadım

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Redline M770 Uydu Alıcısı kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Redline M770 Uydu Alıcısı yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat