S-link IP-P22 4000mAh 1-2A Alüminyum Slim Powerbank Mavi Taşınabilir Pil Şarj Cihazı Yorumları

S-link IP-P22 4000mAh 1-2A Alüminyum Slim Powerbank Mavi Taşınabilir Pil Şarj Cihazı yorum ve tavsiyeleri

(2 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
  • NI1 aracılığıyla, 11.07.2019
    Kaliteli kullanışlı..

    Ürün kalite olarak gayet iyi. Boyut ve ağırlık güzel. Telefonu 1 kere tam doldurabilirsiniz. Taşıma kolaylığı ve kalitesi yeterli. Fiyat olarak da uygun. Tavsiye ediyorum..

  • HepsiB. aracılığıyla, 11.07.2019
    3200 ma telefonu tam bir kere dolduruyor

    Samsung galaxy note 3 telefon kullanıyorum gün ortasında şarjım bitiyor bu ürünü kullanarak akşama kadar idare ediyorum yaklaşık bir saate doldururken powerbank 5 saate yakın sürede dolmakta 2 amper ve 1 amper iki adet çıkışı mevcut söylediğim verirler 2 amperden şarj için geçerli bu ürünü almamın temel nedeni çok hafif ve ince olması cebe çok rahat telefona bağlı sığıyor

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
S-link IP-P22 4000mAh 1-2A Alüminyum Slim Powerbank Mavi Taşınabilir Pil Şarj Cihazı kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayıp ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. S-link IP-P22 4000mAh 1-2A Alüminyum Slim Powerbank Mavi Taşınabilir Pil Şarj Cihazı yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat