Siemens SN-236I00IT Bulaşık Makinası yorum ve tavsiyeleri

Siemens SN-236I00IT Bulaşık Makinası Yorumları

Siemens SN-236I00IT Bulaşık Makinası

(10 yorum)

10 Yorum

5
5 yorum
4
4 yorum
1
1 yorumyorumları yıldız sayısına göre filtrele:
yorumları sağlayıcıya göre filtrele:
sil Lütfen aratılacak kelimeyi yazınız
 • G. Gidiyor aracılığıyla, 01.12.2018
  "Güzel"

  Olumlu yönleri: A++ enerji tasarrufu cebinize dost oluyor. Çok sessiz çalışıyor. Bardaklarda her hangi bir çizik vs 6 aylık kullanımımda rastlamadım. Deterjan seçimi de çok önemli. Kitapçığında olduğu gibi kullanırsanız daha net verim elde edebiliyorsunuz.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 01.12.2018
  "Beğendim"

  Olumlu yönleri: Bazı durumlarda bulasık makınesının cabuk calısmasının gereklı oldugu zamanlar oluyor bu durumda da hızlı calısma programı ıle ıhtıyacım olan süre ilaç gibi geliyor. ekonomık programı hassas yıkama programı derken hemen hemen tum programlarını kullandıgım ve memnun kaldıgım bır bulasık makınesı. calısırkende hem suda hem de elektrıkte tasarruf saglaması ayrıca begenmeme neden olan etken. satıs fıyatı da tum bu ıyı ozellıklerının yanında bonusu oldu.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 30.11.2018
  "."

  Olumlu yönleri: Siemens marka beyaz esyalardan vazgecmeyın derım. Hangı urununu satın alsam genel anlamda memnun kaldıgım bır kullanım ımkanı sunuyor bana. Bu makıne de 6 programı calısırken tasarruflu calısması, bulasıkları yıkama kalıtesı falan her anlamda memnun kaldıgım bır urun oldu.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 29.11.2018
  " cok memnunum "

  Olumlu yönleri: Ekonomık programı sayesınde bulasık makınenın tamamen dolmasını beklemeden calıstırabılıyorum cunku bılıyorum kı en az su ve elektrık ıle calısıyor bu da hem faturalarım ıcın hem de zaman tasarrufu ıcın önemli bir özellik oluyor. Ben cok memnunum bulasık makınemden.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 29.11.2018
  "iyi"

  Olumlu yönleri: Olgukca sessız calısan 6 programlı 9. 5 lıtre su harcayan ve aynı zamanda A++ enerjı tuketımı ıle de tasarruf saglayan yıkama kalıtesı cok ıyı olan bır bulasık makınesı. Tavsıyemdır.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 29.11.2018
  "İyi"

  Olumlu yönleri: bulaşıkları iyi yıkayan, yıkarken fazla gurultu yapmayan,calısırken su ve elektrıkte tasarruf sağlayan ve aynı zamanda da satıs fıyatı oldukca uygun olan ıyı bır bulasık makınesı. Sıemens kalite ve garantısını konusturmus bu üründe bence.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 02.10.2018
  "ürün geri iade ettim ambalajindan hasarli cikti"

  Olumsuz yönleri: Hasarlı cıktı

 • HepsiB. aracılığıyla, 14.04.2018
  daha fazla beklentim vardı

  makina üretimi Almanya ama nedense o kaliteyi bulamadım. benim için hayal kırıklığı oldu performansı nasıl bakacağız. kargo iyidi belirtilen süre içerisinde teslim etti

 • NI1 aracılığıyla, 16.11.2017
  paketleme oldukça sağlam

  ürün kurulumu yapıldı başarılı olup olmadığını zamanla anlarız ama paketleme ve kargola ma iyiydi inş calismasindada problem çıkmaz

 • NI1 aracılığıyla, 13.09.2017
  hızlı kargo kaliteli ürün

  ürün gayet güzel ilk denemeyi yaptık eski makinemize göre sonuç mükemmel tek bir nokta bile yok bardaklarda harika

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Siemens SN-236I00IT Bulaşık Makinası kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Siemens SN-236I00IT Bulaşık Makinası yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat