Siemens SN235I00NT F Sınıfı 5 Programlı Bulaşık Makinesi Inox yorum ve tavsiyeleri

Siemens SN235I00NT F Sınıfı 5 Programlı Bulaşık Makinesi Inox Yorumları

Siemens SN235I00NT F Sınıfı 5 Programlı Bulaşık Makinesi Inox

(8 yorum)

8 Yorum

5
7 yorum
4
1 yorumyorumları yıldız sayısına göre filtrele:
yorumları sağlayıcıya göre filtrele:
sil Lütfen aratılacak kelimeyi yazınız
 • G. Gidiyor aracılığıyla, 17.02.2022
  (yorum sahibi ürünü satın aldı) İ.ULU

  Olumlu yönleri: GÜZEL YIKIYOR

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 01.07.2021
  güzel

  Olumlu yönleri: Ürün çok şık duruyor. Rengi ve panelindeki ışıkların olması ayrı bir güzellik katmış. Tercih etmemenin sebeplerinden biri 5 farklı yıkama programının bulunmasıydı. Bulaşıklar daha az olduğu zamanlar hızlı yıkama programını başlatıyorum böylece su tasarrufu da sağlıyor. Geniş kapasitesiyle en yoğun günlerde de temiz yıkama yaptığını gördüm. Başarılı bir makine kesinlikle.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 29.05.2021
  İyi

  Olumlu yönleri: Çalışan kadının en büyük lüksü valla bu bulaşık makineleri yaa.. O kadar hayatımı kolaylaştırıyor ki anlatamam. Düşünüyorum önceden nasil elde yıkıyormuşuz biz bunca bulaşığı. Şimdi bu makine o kadar çok bulaşık alıyor ki, hem çalışma kapasitesi ve ayarları da oldukça kolay. şimdiden alıştım sistemine ve bulaşıkları yıkama hızına, üstelik rahatlıkla da yerleştirebiliyorum tüm mutfak gereçlerini.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 01.05.2021
  Sipariş vermek istiyorum, ürünü dağıtım kısıtlaması var mı, her şehire gönderim sağlanıyor mu

  Olumlu yönleri: Ürünü almak istiyorum Olumsuz yönleri: Soruma cevap veren yok

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 27.04.2021
  parasına değen bir ürün

  Olumlu yönleri: paslanmaz çelik ve 13 kapasiteliymiş ben aldıktan sonra bu özelliklere baktım. almadan önce de diyordum ki niye bu kadar pahalı. haftada 3 kere çalıştırsak bize yetiyor ve ciddi anlamda enerji tasarrufu yapan bir makine bu. paranız gerçekten 1 yılda çıkıyor. biz çok sevdik rahatça kullanıyoruz teşekkürler

 • Trendyol aracılığıyla, 16.03.2021
  (Ürünü satın aldı)

  Gerçekten sıemens kalitesine yakışır şeklinde. Sessiz yıkama yapıyor ve İlk 5 yıkama lastik kokusu oluyor bu sizi yanıltmasın sonrasında gidiyor tavsiye ediyorum

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 08.03.2021
  (yorum sahibi ürünü satın aldı) bul mak

  Olumlu yönleri: *******

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 15.08.2020
  "SAĞLAM"

  Olumlu yönleri: Ürünün üzerindeki mavi ve beyaz panel ışıkları ürüne güzel bir hava katmış şık ve güzel bir tasarım, Yoğun, eko, glass, hızlı 65 ve hızlı 45 olmak üzere 5 frkılı yıkama programı var, hassas programda yemek takımlarımı ve bardaklarımı yıkıyorum, bulaşıkların kirlilik oranlarına göre programı seçiyorum temiz yıkama yapıyor ve leke bırakmıyor, performansı başarılı kaliteli ve malzemesi sağlam bir ürün.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Siemens SN235I00NT F Sınıfı 5 Programlı Bulaşık Makinesi Inox kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Siemens SN235I00NT F Sınıfı 5 Programlı Bulaşık Makinesi Inox yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat