Siemens SN25L831TR A + Sınıfı 5 Programlı Bulaşık Makinesi Inox Yorumları

Siemens SN25L831TR A + Sınıfı 5 Programlı Bulaşık Makinesi Inox yorum ve tavsiyeleri

(31 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • Media Markt aracılığıyla, 16.02.2021
  Alan pişman olur

  Bulaşıkları yıkamıyor, lekeli bırakıyor. Gelen servisciler hep aynı yalanları söylüyor. Ben bıktım dışarı koydum. Çeyrek fiyatına başka aldım. Rahatladım. Makineniz de saksı koyma masası oldu. Alan aynı şeylerle karşılaşır geçmiş olsun

  Ürünü öneriyorum

 • Media Markt aracılığıyla, 06.03.2020
  Pişmanlık

  3. Yıl bitti sorunları başladı 3 kez servis geldi ilkinde ana kart bozuk dediler paraa ikincide su ısıtıcısı bozuk dediler para 3. De geldiler sizin kullanmanızdan dediler ne kötü makineymiş almışken iyi alalım dedik halimize bak. Keşke en kötü programsız ucuz birşey alaydık verdiğim servis ve parça parası ile yeni makine alırdık bin pişmanım kesinlikle almayın markasına bakıp alamayın

 • NI1 aracılığıyla, 11.02.2020
  Güvenilir Mağaza

  Ürün beklediğim gibi çok şık, ve sağlam görünüyor. Performansını kullandıkça göreceğiz. Şu anda eşim çok memnun.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 29.07.2019
  (yorum sahibi ürünü satın aldı)

  Olumlu yönleri: hızlı ve onumara hizmet

 • Media Markt aracılığıyla, 25.01.2019
  Süper motor

  Motor gerçekten sessiz ve Alman kalitesi

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 14.01.2019

  Olumlu yönleri: Üründen memnunum sınıfına göre güzel bir ürün tavsiye ederim

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 15.11.2018
  "Harika"

  Olumlu yönleri: anneme babam ile birlikte doğum günü hediyesi olarak aldık.İlk olarak bize uygun fiyatlı geldiği için tercih ettik fakat özellikleri de çok başarılıymış.5 programlı ve yüksek kapasitesinden dolayı annem bayıldı.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 04.11.2018
  "çok sevdim"

  Olumlu yönleri: Çok severek kullandığım ve iyi ki almışım dediğim makine. Zaten diğer makinelerim de hem siemens hem de iyi bir enerji verimliliğine sahip olduklarından baya mantıklı geldi almak. Öncelikle makine süper yıkıyor ve bulaşıklarda matlaşma vs.olmadı. su tasarrufu yapıyor ciddi manada. ses olarak da fzla bir ses yapmıyor.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 04.11.2018
  "güzel tasarım"

  Olumlu yönleri: A plus enerji sınıfına ait bir bulaşık makinesi.Siemens komşum tercih edip çok övmüştü ben de çok beğendim iyi ki almışım.12 kişilik bir kapasiteye sahip ben çok daha fazlasını da sıkıştırıyorum hepsini tertemiz çıkarıyor maşallah.Tabak ve bardaklarımda herhangi bir çizilme v.s. yapmadı.Tasarım açısından da çok hoş duruyor mutfağımda.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 04.11.2018
  "süper"

  Olumlu yönleri: Bekar olduğum için alıp almamak konusunda çok kararsızdım.Çünkü tek kişi olunca çok fazla ihtiyaç olmuyor aslında ama gerçekten büyük rahatlıkmış.Arkadaşlarım gelince , misafir ağırlığınca çok rahat ettim. Bence çok başarılı bir bulaşık makinesi hem A+ enerji sınıfı hem de 5 programı var ben çok memnun kaldım.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 04.11.2018
  "kapasitesi iyi"

  Olumlu yönleri: Uzun zamandır araştırıyorum ama bir türlü istediğim gibi bir bulaşık makinesi bulamadım. En sonunda arkadaşımda gördüm bu bulaşık makinesini kendisi de yeni almıştı ve çok memnundu ben de alayım bari dedim fiyat olarak da uygundu zaten kaçırmak istemedim. Gerçekten çok kullanışlı bir bulaşık makinesi tavsiye ederim.12 kişilik kapasitesi ile gayet kullanışlı.Kalabalık misafirlerde çok rahat ettim.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 03.11.2018
  "çok memnunuz"

  Olumlu yönleri: Kalabalık bir aile olduğumuz için hemen hemen hergün kullanıyoruz.Bu zamana kadar bulaşıklarımızda herhangi bir çizilme veya matlaşma olmadı.Çok memnun kaldık.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 26.10.2018
  "süper"

  Olumlu yönleri: Gerçekten fiyatına göre Alman kalitesine sahip bu bulaşık makinesini aldığım için gerçekten mutluyum piyasada ki standart denecek markalar bile bu fiyatlarda gezerken Siemens kalitesini bu fiyata aldığım için kendimi şanslı hissediyorum ki temizlik kalitesine kullanışlılığına baktığımda da bu kaliteyi net bir şekilde fark ediyorum katlanır sepetler ve 5 programlı olması gerçekten çok iyi.Çalıştığım için işimi fazlasıyla kolaştırdı.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 04.10.2018
  "Kaliteli ama biraz hacim 12 kişilik gibi değil"

  Olumlu yönleri: Ürün oldukça kaliteli

 • Media Markt aracılığıyla, 14.09.2018
  Berbat yıkama performansı

  Makineyi iki yıldır kullanıyoruz. Denemediğimiz deterjan kalmadı. Ama her defasında bulaşıklar lekeli çıktı. Bir türlü istediğimiz hijyeni yakalayamadık. Servis geldi. Yok bulaşıkları düzgün yerleştirmelisiniz, yok çelikler 18/10 olmalı. Bakıyoruz çatallara kaşıklara 18/10; sonra servis görevlisi kem küm ııııı... Aynı dönemde arkadaşımda aynı modelden almıştı. Onlara da en az 3-4 kere gelmiştir servis. Onlara aynı muhabbetleri yapmışlar. Velhasıl makine berbat yıkıyor. Kesinlikle önermiyorum.

 • NI1 aracılığıyla, 26.03.2018
  iyi ve ilgili firma

  fiyatına göre ürün iyi ve şık.

 • HepsiB. aracılığıyla, 17.03.2018
  Su tüketimi

  Makina alırken en çok bilinen yanlış ; su tüketimi az olan makinalardır. Fakat makinanın bulaşığı yıkayabilmesi için suya ihtiyacı vardır; eski model makinalar bol suyla yıkama ve ısıtma ile kurutma şeklinde çalışıyordu. Şimdi makinaların performansını kimyasallar belirliyor; kurutma parlatıcının performansına bağlı. Bu sebeple bol su tüketen makinaları tercih edin. Bu model ise en çok su tüketen ve program olarak az olan performansı yüksek bir makinadır. Bu Bilgiler araştırma sonucu elde edilmiştir.

 • Media Markt aracılığıyla, 10.02.2018
  MUHTEŞEM

  ürün gerçekten çok hızlı ve sessiz çalışıyor

 • Media Markt aracılığıyla, 14.12.2017
  Siemens

  Siemens kalitesi tartışılmaz almayı planlıyorum

 • Media Markt aracılığıyla, 04.12.2017
  Fena değil

  Ürün güzel duruyor. Siemens den de hemen ertesi gün gelip kurdular. Kargo sıkıntılı biraz. Horoz sistemi 10 gün sonra ürünü teslim etti. Orada da aramasam eğer geri gondereceklermiş dediler saçma yani.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Siemens SN25L831TR A + Sınıfı 5 Programlı Bulaşık Makinesi Inox kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Siemens SN25L831TR A + Sınıfı 5 Programlı Bulaşık Makinesi Inox yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat