Snopy SN-702 Beyaz Kulaklık Yorumları

Snopy SN-702 Beyaz Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

(3 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • HepsiB. aracılığıyla, 05.06.2018
  kulaklık

  kulaklık berbat ses müzik dinlerken güzel olayda film izlenmiyor hiçbir konuşmayı anlayamadım + jak girişi tarafı rezalet bi plastik direk bükülüp bozuldu not : satıcı güzel bi şekilde paketleyip kargolamış satıcı güzel ürün kötü

 • HepsiB. aracılığıyla, 08.06.2016
  Gerçekten Çok Kötü

  Pek çok kulaklık aldım ve denedim, Snopy SN-702 hayatımda kullandığım en kötü 2. kulaklık. Ses kalitesi çok kötü, ses seviyesi berbat, ergonomi hiç yok. Yanında verilen yedek uçlar tek iyi yanı. Bunu beğenen kişi kulaklıktan hiç anlamıyordur, kesinlikle başka bir tercih yapın. Aldım ama hediye vermeye bile utanıyorum.

 • HepsiB. aracılığıyla, 12.04.2016
  Güzel

  Dış görünüşü güzel ve ses kalitesi fiyatına göre gayet güzel bence. Onun dışında resimlerde gösterilmeyen en sevdiğim şey 3 adet farklı tip kulaklık ucu olması.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Snopy SN-702 Beyaz Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayıp ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Snopy SN-702 Beyaz Kulaklık yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat