Snopy SN-815 Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Snopy SN-815 Kulaklık Yorumları

Snopy SN-815 Kulaklık

(3 yorum)

3 Yorum

5
2 yorum
3
1 yorumyorumları yıldız sayısına göre filtrele:
sil Lütfen aratılacak kelimeyi yazınız
 • HepsiB. aracılığıyla, 21.10.2019
  Üç Yıldız

  Ürün fiyatına göre iyi ancak paket zımbaları sökülüp tekrar zımbalanmış. Ürün tozlu ve pisti.

 • HepsiB. aracılığıyla, 30.01.2016
  Güzel ürünü

  güzel bir ürün sesi dışardan içe getiriyor . :) Çok güzel parlak bir renge sahip ben çok beğendim oyun için de şarkı içinde çok iyi

 • HepsiB. aracılığıyla
  Beklediğim gibi

  Ürün aynı gösterildiği gibi ve hasarsız geldi. Fakat kuaklığın çift çıkışlı olduğu belirtilmemiş. Yani mikrofon ve kulaklık için iki tane ayrı kablo var. Eğer telefon için kulaklık alacaksanız bu kulaklığı almayın. Çünkü kulaklık için ayrılan kabloyu takınca mikrofon için ayrılan kabloyi takmaya yer kalmıyor. Yani müzik dinleyebilirsiniz fakat aynı anda kulaklığın mikrofonunu kullanamazsınız. Ama bilgisayarda kullanacaklar için tavsiye ederim. Kulağı ağrıtmayan ve bası iyi veren bir kulaklık.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Snopy SN-815 Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Snopy SN-815 Kulaklık yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat