Steelseries Rival CS:GO Fade Edition Mouse Yorumları

Steelseries Rival CS:GO Fade Edition Mouse yorum ve tavsiyeleri

(6 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • HepsiB. aracılığıyla, 16.02.2017
  Ergonomi = steelseries rival 300

  Tam bir fiyat/performans ürünü. Özelliklede ergonomisi çok başarılı. Ele cup diye oturuyor. Dizaynın çok başarılı olması ve tam orta boyda olması sebebiyle küçük veya büyük ise eliniz hiç sıkıntıya düşmeden kullanabileceksiniz. Baş parmağın olduğu yer ve yüzük, serçe parmağın olduğu yer katmanlı kavuçukla kaplı böylece siz istemedikçe eliniz fareden hiçbir şekilde ayrılmıyor. Makro tuşlarının altıda biraz çıkıntılı bu sayede istemeden o tuşlara basma ihtimaliniz ortadan kalkıyor. Teknik özellikleri ise 100-6500 CPİ aralığı, Croma 16.8 milyon renk ve bolca effect atayabilme gibi işinize gelecek bir sürü özelliği var. Kablo uzunluğuda gayet yeterli, kasanın arkasına rahatlıkla takıp kullanabilirsiniz. Özetle: özellikle rahat, ergonamik;orta-üst düzeyli teknik özelliği bulunan şık bir fare isteyenlere kesinlikle önerdiğim gayet başarılı bir fare.

 • NI1 aracılığıyla, 19.09.2016
  Mouse anlatıldığı gibi

  Ürün anlatıldığı gibi yüksek kalitede.Paketlenişi gayet güzel ayrıca kutu içinden 2 adet steelseries stickker çıkıyor.Steelseries engine 3 programıyla oldukca kullanışlı.

 • HepsiB. aracılığıyla, 22.08.2016
  süper bir ürün

  ürün gerçekten parasının hakkını veriyor

 • NI1 aracılığıyla, 26.06.2016
  Mükemmel Bir Ürün...

  Ürün çok ama çok güzel özellikle CS:GO oyuncuları için bir çok artısı bulunuyor. Her özelliğiyle muhteşem bir mouse. Kargo paketi mükemmel yapılmıştı,patlar torbayı çok beğendim özellikle. Bir dahaki alışverişlerimi kesinlikle gözüm kapalı Adeks Store'dan yapacağım. Her şey için teşekkürler...

 • Teknosa aracılığıyla, 20.02.2016

  Rival 300 CS:GO tasarımı ile daha karizmatik olmuş, SteelSeries kalitesi zaten tartışılmaz özellikle CS:GO oynuyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

 • NI1 aracılığıyla, 11.01.2016

  Ürün çok güzel gerek dış görünüş olsun ledleri olsun gerek tıklama kayma fonksiyonu gerçekten güzel kaliteli. Tavsiye ederim..

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Steelseries Rival CS:GO Fade Edition Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayıp ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Steelseries Rival CS:GO Fade Edition Mouse yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat