Thermaltake Tt Esports Element TTS-MO-BLE001DT Siyah Mouse Yorumları

Thermaltake Tt Esports Element TTS-MO-BLE001DT Siyah Mouse yorum ve tavsiyeleri

(3 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • HepsiB. aracılığıyla, 23.06.2017
  Alınabilir çok kaliteli bir Mouse

  Tam bir f/p mouse'u diyebilirim. Bu fiyatta olmasına rağmen piyasada çok rakibi yok. Tek sorunu, ilk Gaming Mouse'unuz ise tuşları biraz ağır gelebilir. Çünkü standart ofis mouse'larından daha yüksek basınç gerektiren tuşlara sahip. Bunu gözardı edebilirseniz (Ya da ilk Gaming Mouse'unuz değilse) kaçırmayın derim.

 • HepsiB. aracılığıyla, 24.03.2015
  modası geçmiyor...

  piyasaya 2011 de çıkmasına rağmen çok fazla rakibi yok... macera aramayanların istikrar kovalayanların tercihi olmalı..

 • HepsiB. aracılığıyla, 28.08.2014
  Fiyat/performans

  Fiyat performans olarak bakıldığında çok iyi bir mouse. Ele tam oturuyor, hareketleri çok rahat ve dpiyı gerçekten çok yüksek. Şu ana kadar gördüğüm tek sorun sol tuşa uzun süreli basılı tuttuğunuzda biraz parmağınız ağrıyor. Eğer klasik mouse tuş yumuşaklığına alıştıysanız bu mouse biraz sert.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Thermaltake Tt Esports Element TTS-MO-BLE001DT Siyah Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Thermaltake Tt Esports Element TTS-MO-BLE001DT Siyah Mouse yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat