Vaillant Ved 24 E Elektrikli Şofben Yorumları

Vaillant Ved 24 E Elektrikli Şofben yorum ve tavsiyeleri

(8 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • G. Gidiyor aracılığıyla, 25.01.2022
  Kaliteli

  Olumlu yönleri: eski şofben devamlı bozulmaya başlayınca yerine yenisini sipariş etmek istedim ve bu ürünü özellik olarak yeterli düzeyde bulduğum için hemen sipariş ettim. elektronik kullanım sağlayan ürün içme ve kullanma suyunu ısıtma noktasında benzersiz bir kolaylık sağlıyor. hem tasarım olarak hem de performans olarak beklentilerimi tam anlamıyla karşıladığı için ürünü herkese tavsiye ediyorum

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 21.07.2021
  (yorum sahibi ürünü satın aldı) Ürün güzel ama Vaillant Servis Sorunu var

  Olumlu yönleri: Ürün anında kesintisiz sıcak su veriyor, az yer kaplıyor, sadece ürün bazında tavsiye edilebilir. Olumsuz yönleri: Ürünü yetkili servis monte etmiyor, siz trifaze hat çektirip tesisatçınıza bağlatıyorsunuz. Garanti onayı için servisten gelinip kontrol edip garanti başlatılıyor. Hangi kesitte kablo çekilecek diye soruyorum, destek bilgisi istiyorum, elektrikçi bilir diyorlar, kablo kesiti yanlışsa bir daha hat çekilmesi lazım, garanti dışı kalmasın diyorum cevap yok. Servisinden dolayı aldığıma pişman oldum ama ürün kullanımına söz yok.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 05.06.2021
  (yorum sahibi ürünü satın aldı) HASARLI GELDİ

  Olumsuz yönleri: CİHAZ İÇİNDEN BOŞTA HAREKET EDEN PARÇA SESLERİ GELİYORDU.MONTAJ İÇİN KAPAK SÖKÜLDÜĞÜNDE 3 ADET PLASTİK PARÇALAR ÇIKTI.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 29.05.2021
  güzel ürün

  Olumlu yönleri: eşimle birikte evimiz için şofben arayışındaydık ve Vaillant VED isimli şofbeni nihayet gitti gidiyorda bulduk. Ürüj çok iyi.Isı denge

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 28.05.2021
  Çok iyi

  Olumlu yönleri: Bazı kötü yorumları hayretle okuyorum. Bu tür elektrikli.şohbenleri üreten ilk firma ve yıllların markası. Bu şohbenden daha iyi bir ürün yok boşuna aramayın. Yıllardır üretilen sağlamlığını ve güvenilirliğini kanıtlamış bir ürün. Bu şohbenden kombi veya termosifon performansı beklemeyin . Ürün düşük maliyetle en iyi ısıtmayı sağlıyor. Yapmanız gereken duş başlığını değiştirmeyin üzerinde gelen başlığı kullanın. Bu ürünler riskli ürünlerdir 50 100 tl ucuza kaçıp merdivenaltı üretim ucuz şohbenlere para vermeyin hayatınızı riske atmayın. Alttaki videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 01.04.2021
  Ani ısıtıcı

  Olumlu yönleri: istediğim verimi aldım

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 05.03.2021
  çok kötü

  Olumsuz yönleri: Üç kullanımda sigortaları attırdı ve başka ürün almak zorunda kaldık. Rezidansları yanmış bu tarz üfün arıyorsanız veito s den şaşmayın

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 07.02.2021
  5 dakkadan fazla sıcak su gelmiyor!!!

  Olumsuz yönleri: Paranizi çöpe atmayın!! Kesinlikle işe yaramaz bir ürün. Her 5 dakkada bir sıcak su kayboluyor. !!!!!!!!!

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Vaillant Ved 24 E Elektrikli Şofben kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Vaillant Ved 24 E Elektrikli Şofben yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat