Hakkımızda

Bir elektronik cihaz satın alırken, genelde herkes aynı kaygıları taşır. "Satın almak istediğim bu ürünü kullananlar memnun mu?, Bu ürün vadettiklerini gerçekten karşılıyor mu?, Satın aldıktan sonra pişman olurmuyum?" gibi sorular aklımıza takılıp durdu. Bu sorulara cevap bulmak için internette onlarca sitede saatlerce araştırmalar yaptık.

Biz de bu kaygılara çözüm bulmak için Yorumbudur.com'u tasarladık ve size sunduk.

Size yardımcı olmayı hedeflediğimiz bu sitedeki en büyük amacımız, satın alacağınız ürünü kullananların deneyimlerini öğrenmeniz, yaşanan memnuniyet veya şikayetleri onlarca site gezmeden, vakit harcamadan tek bir yerden rahatlıkla öğrenebilmenizdir.

Sizin için hergün bütün interneti geziyor ve tavsiye yada şikayet yorumlarını websitemize ekliyoruz. Böylece daha önce yazılan hiç bir yorumu atlamadan okuyabilmenizi sağlıyoruz.

Yorumları, kaynak site, yıldız sayısı yada istediğiniz bir kelimeye göre filtreleyip hızlı bir şekilde okumak istediğiniz yorumları okuyabilirsiniz.

Yorumları okumak haricinde, sizde kullandığınız ürünler için deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Memnuniyet veya şikayetlerinizi ilgili ürün sayfasında yorum olarak yazıp başkalarına fikir verebilir ve karar vermesinde yardımcı olabilirsiniz.

Ürün araştırması yaparken ziyaret edeceğiniz ilk websitesinin, Yorumbudur.com olması için sürekli çalışıyoruz.

kapat