Avea Smartband Akıllı Bileklik

Avea Smartband Akıllı Bileklik Yorumları

6 yorum
52 kişi 
41 kişi 
32 kişi 
21 kişi 

 • fiyatına göre iyi
  ürün fiyatına göre gayet iyi başarılı ??
 • Beklentiniz çok yüksek olmasın.
  +kaliteli bant malzemesi +çok kalın değil +koldan çıkmıyor -Bluetooth bağlantı android de çok zorlandı fakat 4-5 denemede bağlandı -kalp ritmi yok altda özet tanıtımında var diyor -saat sürekli gözükmüyor.Tuşa basarsan gözüküyor -Alarm bir tane var
 • mükemmel
  merhaba , ürün olağan üstü hassas çok kullanışlı mükemmel estetik,android ile uyumlu ,ios ile uyumsuz çünkü app storda yazılım yok var gibi görünse de çalışmıyor,playstore dan türk telekom smartband uygulamasını indir senkronize et çalıştır,pili 10 gün gider herhalde 7 gün oldu hala yarım,alarm titreşimli olarak işliyor . İkinci siparişi vereceğim maaşı alınca yedek olsun.
 • bu fiyata bu ürün
  Arkadaşlar SmartWatch falan beklemeyin, o tarz beklenti ile alanlar oluyormuş. Ürün şarjı 5 gün gidiyor bu çok hoşuma gitti ancak ekran parlaklığı düşük kalıyor açık havada tek sıkıntı bu. Adımları hesaplaması falan doğru telefonla senkronizasyon da gayet basit. ama sadece bu paraya bu işlemi görür başka niyetle almayın. kolda duruş şekli ve rahatlığı iyi.
 • fullband ile aynı performans
  bileklik güzel yaklaşık 1.30 saat kadar bir sürede sarj oluyor. başarılı bir ürün olmuş eşleşmede kesinlikle sıkıntı olmuyor android de.
 • Çağrı bildirimi yok
  en azından gelen çağrıları titreşim ile bildirmeli


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!