Siemens WM14W56XTR Çamaşır Makinesi

Siemens WM14W56XTR Çamaşır Makinesi Yorumları

5 yorum
53 kişi 
41 kişi 

 • Sağlam ve zarif.
  Ürün yerli olanından 2 lt daha geniş tamburlu. Su ve elektrik tasarrufunu gösteren ekran güzel düşünülmüş. Sessizlik olarak ta ondan daha iyi. Diğer modellerdeki gibi zaman erteleme elektriğin ucuz olduğu gece çalıştırmalarında çok işe yarıyor. Sabaha çamaşırlar yıkanmış oluyor. Makine açma kapama tuşu biraz basit gibi. Arkasına su kaçarsa sıkıntı olur mu bakmak lazım. Diğer tuşlar dokunmatik gayet iyi. Bende 10S361 8kg modeli vardı. 8 yıl kullandık.Tamir görmedi onu elden çıkarıp bunu aldık. Dikkat ederseniz çamaşır doldurma yeri diğer modellerden daha dar. Sanırım çok çamaşır koyduğunuzda dış kapağa yapılan baskıyı azaltmak istemişler. Birde elektrik kablosu üstten değil alttan çıkıyor. Bu da eğer dolap gibi bir yere yerleştirirseniz kablo prize kadar ulaşmıyor. Uzatma kablosu kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Genel olarak iyi. Sadece pamuklular programında 9 kg alabiliyor, ama yeterli. Teşekkürler.
 • Beş Yıldız
  Çamaşır makinesini yaklaşık bir aydır kullanıyoruz. Yıkama , sıkma performansı çok iyi .Ses düzeyi iyi sadece ilk su alırken biraz sesli sonrasında sıkıntı yok. Birçok yıkama programı var ,ayarlanmış programların süresini kısaltıp yıkama performansından bir şey kaybetmiyor. Tavsiye edilir.
 • Kalite, performans ve uygun fiyat.
  Makine Almanya üretimi olup, çok kaliteli, sessiz, işlevsel ve 9 kg. kapasitesiyle harika sonuçlar çıkartıyor. Mağaza da bir o kadar kaliteli hizmet veriyor. Hem ürünü hem de mağazayı tavsiye ederim.
 • Sessiz ve kaliteli
  Çok memnun kaldık. Siemens'in kurutmasızlarının en iyisi. Görünümü çok şık, programları çok fazla ve yıkaması çok kaliteli.
 • WM14W56XTR model
  1400 devir makinalar arasında tercihimi bu üründen yana kullandım.sıkması çok kuvvetli.Çamaşırlar ütüye hazır halde çıkıyor neredeyse.memnun kaldım herkese tavsiye ederim


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!