Arçelik MD 2084 GMS Mikrodalga Fırın Yorumları

Arçelik MD 2084 GMS Mikrodalga Fırın Yorumları

8 YORUM
7 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Arçelik MD 2084 GMS Mikrodalga Fırın yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

GittiGidiyor aracılığıyla

güzel

Olumlu yönleri: çok fazla dışardan yemek yiyen birisiyim. Bu yüzden hemen ısıtabileceğim bir mikrodalga fırına ihtiyacım vardı. Fiyat bakımından bu ürün benim için ideal bir ürün olduğu için sipariş verdim. Bir de Arçelik kalitesine güvendiğim için. Fırın geldi. Kısa sürede iyi derecede ısıtıyor yiyecekleri. Ben kullandığım süre boyunca memnun kaldım. Almayı düşünenlere tavsisye edebilirim.

GittiGidiyor aracılığıyla

Kötü

Olumsuz yönleri: Öğrenciyim. Öğrenci evinin olmazsa olmazı iyi bir marka mikrodalga fırına ihtiyacımız vardı. Arçelik MD 2084 GMS mikrodalga fırınına aldım. Bütçemizi aşmasına rağmen Arçelik markası olduğu için almıştım. Ama fiyat performans açısından bence ürün teknolojik açıdan geride. Isı ayarında sorun var dokunmatik ekranı yok ve iyi pişirmiyor. Bu sebeplerden dolayı önermiyorum.

GittiGidiyor aracılığıyla, 05.07.2021

kaliteli

Olumlu yönleri: Bu mikrodalga fırın sınıfında çok başarılı bir ürün. Aynı zamanda çok da şık mutfak tezgasındaki duruşuna bayıldım. Çalıştığım için mutfakta kolaylık sağlayan ürünlere ihtiyacım oluyor ve bu mikrodalga tam o anda hızır gibi yetişti. Güzel ısıtıyor ve hızlı çalışıyor bunlar zaten benim için yeterli.

GittiGidiyor aracılığıyla

Güzel

Olumlu yönleri: hazır yiyecekleri daha çabuk bir şekilde yenebilir hale getirmek istiyorum diyorsanız bu ikrodalga fırın tam sizin de İstediğiniz bir ürün ben çok memnun kaldım bekar evinde Yaşamının yemek konusundan sıkıntısı çok oluyor hazır yiyecekleri bu mikrodalga sayesinde kolaylıkla ısıtıp yiyebiliyorum ısı ayarları çok başarılı Buyurun Kesinlikle tavsiye edebileceğim mutfak eşyaları arasında yer alır Gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz

Trendyol aracılığıyla, 26.05.2021

(Ürünü satın aldı)

Ürün gösterildiği gibi gerçekten uzun zamandır kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım teşekkürler

Trendyol aracılığıyla, 10.06.2021

(Ürünü satın aldı)

Çok şık. Tavsiye ederim.

Trendyol aracılığıyla, 15.06.2021

(Ürünü satın aldı)

Çok güzel, kullanışlı harika bir teknoloji. İnsanların 'mikrodalga çok zararlı evinize sokmayın' demelerine aldanmayın. Kesinlikle çok sağlıklı ve hızlı bir teknoloji. Tabii ateşin başında saatlerce yemek pişirip yemeğin tadını bozmak istiyorsanız sizin bileceğiniz iş ;)

Trendyol aracılığıyla, 07.04.2021

(Ürünü satın aldı)

Çok hızlı kargo 2. Gün elime ulaştı çok teşekkürler 🥰🙏🏼 Ayrıca görseldekinden çok daha güzel ve daha parlak bayıldım gri renkle siyah arasında kalmıstım, iyiki siyah renk tercih etmisim

Arçelik MD 2084 GMS Mikrodalga Fırın kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Arçelik MD 2084 GMS Mikrodalga Fırın yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele