Logitech G910 Orion Spark 920-006421 Klavye Yorumları

Logitech G910 Orion Spark 920-006421 Klavye Yorumları

8 YORUM
5 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Logitech G910 Orion Spark 920-006421 Klavye yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Teknosa aracılığıyla, 02.07.2019

Dün aldım bugün elime geçti düşündüğümden daha iyi bir ürün almak isteyen arkadaşlar hiç düşünmeden alın ve hemen oyun oynamaya başlayın �� kullanmaya başladığınızda bu zamana kadar hiç klavye kullanmamışım diyeceksiniz.

İnce Hesap aracılığıyla

baktıklarım arasında en iyisi

görüntüsü çok güzel klavyenin renklerini ayarlayabiliyorsunuz. ben klavye alırken diğer klavyeleri araştırdığımda bu kadar gönlümün kaldığı bir klavyeye daha rastlamamıştım. tuşları hissedebiliyorum resmen. oyunlardaki performansı özellikle battlefield 4 oynarken harika çok çabuk tepki veriyor klavye. diğerlerine göre sesi biraz daha az mekanikliğine rağmen. yazılımını kullanmak da basit. bileği yormuyor pek. tek dezavantajı word ya da excelde çalışırken biraz yazmayı yavaşlatıyor gibi.

Teknosa aracılığıyla, 02.07.2019

Katogorisinde 1 numara denilebilir Gorunusu ve RGB aydinlatmasida çok guzel.Ancak fiyatı biraz abartıli olmuş.Ancak yinede aldiginiz zaman verdiginiz paraya uzulmeyeceginiz bir klavye.

Teknosa aracılığıyla, 02.07.2019

Dün aldım bugün elime geçti düşündüğümden daha iyi bir ürün almak isteyen arkadaşlar hiç düşünmeden alın ve hemen oyun oynamaya başlayın 😉 kullanmaya başladığınızda bu zamana kadar hiç klavye kullanmamışım diyeceksiniz.

Media Markt aracılığıyla, 02.05.2017

Kaliteli

Avantajlar : Herşey<br />Dezavantajlar : US tuş dizilimi<br />Ürün bana hediye geldi. Media Markt ın mağazasından alındı. Çok kullanışlı bir ürün fakat ingilizce tuş dizilimine sahip tabi bu biraz sıkıntı çıkarabilir fakat ben 1. günden alıştım. Alacak arkadaşlara tavsiyhemdir. Aklımda g810 vardı fakat şu anda gerçekten kalitesiz kalıyor bunun yanıda Romer-g denilen Razer gibi özel üretilmiş Switch leri var. Çok ses çıkarmıyor ama tatmin ediyor. Hızı da bi hayli yüksek. RGB aydınlatması gayet hoş klavyede snake gibi 3310 oyuları oynanabiliyor. Tabi bir çok da özelliği var. Işığı kaöıran bir yer de yok kısayol tuşları çok işlevli ledleri bi anda söndürebiliyosunuz sola eklenilen tekerlek sayesinde sesi çok rahat ayarlıyosunuz makrı tuşları çok iyi konumlandırılmış ayrıca M tuşları ile aynı anda 27 farklı makrınuz oluyor. Oyunlara göre de ışık dizilimleri değişiyor videolardan görebilirsiniz ve ARX kontrol çok işlevli diğer logitech ürünleri ile senkron. Tek eksiği İngilizce (US) tuş dizilimine sahip yoksa 5 yıldız

Media Markt aracılığıyla, 03.10.2016

Bu klavye alınmayı hak ediyo

Avantajlar : Mekanik klavye olup bu kadar az ses çıkartması,,Makro çokluğu,renk seçeneği,masanızda o cool duruş<br />Dezavantajlar : Fazladan usb giriş olmaması ama bu beni etkilemiyo<br />16.8 milyon renk seçeneği, sessiz mekanik çok iyi ve tasarım ile süoer bir klavye çıkmış,bem bu klavyeyi harçlık ve bayram param ile aldım ama eğer bayrama çok varsa yada bayramda az alıyorsanız harçlığınızda az sa biriktirilecek birşey değil çünkü örnk hepimiz oyuncu olarak bazen Masamızda yemek yiğip,içiyorum bu da bu kalvyenin tehlikede olması demek eğer bişr okursa yani bişe dökülürse garanti klavyenin kasasını deüiştirerek 200-300 tl arası bişe ister yani 2sini de verevek durumdaysanız alınacak bir klavye

Teknosa aracılığıyla

Katogorisinde 1 numara denilebilir Gorunusu ve RGB aydinlatmasida cok guzel.Ancak fiyati biraz abartili olmus.Ancak yinede aldiginiz zaman verdiginiz paraya uzulmeyeceginiz bir klavye.

Webden Al aracılığıyla

Türkçe Versiyonu itiyoruz

Ürünü bir çok kez gördüm ve test ettim ama nedense Türkçe olarak yok bir düşük modeli olan G410 her yerde türkçe destekliyor iken bunda olmaması çok üzücü. Eğer Türkçe versiyonu gelirse ilk fırsatta alacağım

Logitech G910 Orion Spark 920-006421 Klavye kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Logitech G910 Orion Spark 920-006421 Klavye yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele